Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babát sírni hagyás...

9 hónapos babát sírni hagyás nélkül le lehet valahogy szoktatni a gyakori éjjeli ébredésekről?

Figyelt kérdés
Kisfiam kilenc hónapos, éjjel 1-2 óránként kel, bár általában könnyen visszaalszik. Már nagyon ki vagyok merülve, főleg, hogy mostanra feláll és mászik, egész nap a nyomában kell lenni, sehol nem marad meg.Sikerülhet ilyen "aludj jól gyermekem", és hasonló sírni hagyós módszerek nélkül "rávenni", hogy legalább ritkábban ébredjen? Csak vizet szoktam neki adni éjjel, 5 hónapos kora óta leálltunk a kajával. (nem is igényli).

2016. máj. 18. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Akartam javasolni, hogy apa menjen be hozzá éjjel, mi 4. napja ezt csináljuk a 10,5 hós kislányommal, úgy tűnik, van eredménye. De az enyém cici miatt kel, te írtad, hogy nálatok ez már rég nincs képben éjszaka. Így szerintem ez csak átmeneti állapot lehet, mozgásfejlődés miatt. Felveszed, ha bemész hozzá? Ha igen, lehet érdemes lenne próbálkozni azzal, hogy úgy altatod vissza, hogy simogatod az ágyban, és suttogsz neki, úgy elméletileg könnyebben eljut oda, hogy magától visszaaludjon.
2016. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Csak vizet adsz neki így felkel 1-2 óránként,szerintem mert ÉHES!!

Az enyém dupla ekkora 18 hónapos és még egyszer tuti felkel éjjel vagy korahajnalban enni......

2016. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is éhes.

Én, ha csak vizet, vagy teát iszok lefekvés előtt, kb. 3 óra múlva arra kelek, hogy kilyukad a gyomrom, és muszáj valamit ennem.

Ha viszont tejfélével zárok, akkor reggeli ébredésig max. inni kelek fel (Vizet).

2016. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

ha megetetnéd, akkor nem keltené fel a pocakja. nem igényli? akkor aludna :)

hogy eszik nappal? bevezetted már a vacsorát? kap lefekvéshez tejet?

2016. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítő szándékú válaszokat, de épp ebben az egyben vagyok biztos, hogy nem éhes :-) ; kínáltam többször, nem kérte éjjel egyszer sem, és reggel sem tűnik különösebben éhesnek. (Sajnos 2 hónap után elapadt a tejem teljesen, tápszert kap estére, meg még reggelre is.)
2016. máj. 19. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor próbáld ki, hogy mást adsz neki este. pl. főzelék majd tápszer. vagy tejberizs (tápszerből), vagy tejpép... előbb utóbb rájössz mi a gond :)
2016. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!