Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos babával utaznátok...

7hónapos babával utaznátok kocsival több mint 4órát?

Figyelt kérdés
Mikre figyeljek oda?

2016. máj. 21. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyben nem, mivel egy ekkora gyakrabban is eszik.
2016. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kell kaja, viz vagy amit iszik, játék és ugye pelus.

Mi csak 3 órát utaztunk. Egyszer álltunk meg de jól birta.

Sok-sok-sok türelem mert bekötve bezárva van.

De a kocsi a miénket elnyomja szöval a 3 órából 1,5 átaludt.

Vissza még aznap jöttünk az már nyűgösebb volt.

2016. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok a végén már kikellett venni annyira nem birta.

Szóval simán vágk bele csak készits mindent a kezed ügyébe.

De ugye 1 óra pihivel mi 6 órát mentünk nem is csodálom kivolt

2016. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ennivaló, víz, olyan játék ami leköti legyen nálad, de igazából az a fontos, hogy ne aggódd túl. Ha kezd nyűgös lenni, álljatok meg kicsit. Mi vittünk babakocsit is, úgyhogy a hosszú út felénél hosszabb sétára álltunk meg.
2016. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, nővérem 8 hónapos gyerekével 10-12 órát vezetett le Németországból ide haza.

Ha lehet menjetek este/vagy alváidőben, játék, kaja, ha befér a kocsiba babakocsi. olykor kis szünet megállás :)

Jó utat!

2016. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, csak tényleg legyen, minden, amire szüksége lehet, de már felsorolták előttem. A kisfiunknál a felsoroltakon kívül még a zene is sokat segít néha autózásnál.

Mi a legrosszabb, ami történhet? Nyűgös lesz nagyon, megálltok, pihentek egyet, levegőzik, játszik, újra elindultok.

2016. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Németországból mentünk haza a 6 hónapossal, és nappal. 18 óra volt az út, mert dugóba keveredtünk többször is és kb 3 óránként megáltunk majd 1 órára. Egész jól birta végig az utat, kb 2 óránként aludt fél órát. Amikor ébren volt, szórakoztattam, nézelődött, meg sokat énekeltünk. A dugóban egy zenélős-éneklős könyv mentett meg, azt 2000szer lejátszottuk neki, igy megúsztuk a sírást.
2016. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi eloszor hosszabb utra (7 oras) 8 honapos koraba mentunk, ejszaka. Szerintem igy konnyebb az utazas, mivel ataludta az egesz utat. Persze o akkor meg evett igy mikor tudtam kb mikor szokott enni, megetettem. Nem a gyerekulesben utazott vegig. Kb 45 percet-1 orat aludt ott aztan kivettem es az olomben aludt kb ugyanennyit. Igy valtogatva nem volt baj. Visszafele mikor jottunk pont akkor kezdett hanyni, laza volt, osszeszedett egy eros virusos fertozest, na akkor majdnem egesz vegig az olemben aludt. Csak annyit akartam ebbol kihozni, hogy visszafele nehezebb volt, mert mivel hanyt tobbszor at kellett oltoztetnem/oltoznom. Sajnos ilyesmivel is kell szamolni. Osszessegeben ha nem lett volna beteg, nem lett volna semmi gond az utazassal.:)
2016. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!