Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 26-27 fokban még kell body a...

26-27 fokban még kell body a lenge, nyári ruha alá? Vagy ilyenkor nem szükséges a plusz egy réteg?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítő válaszokat!
2016. máj. 25. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Hetfon itt 27 fok volt.a kethonaposomra egy rovid ujju badyt es egy melegito nacit adtam.igaz autoval mentunk szemelyit csinaltatni Neki,de setahoz sem adtam volna mast ra.max egy textil pelussal betakartam volna a pocakjat.

Hany honapos a babad?vedd figyelembe,hogy ilyenkor,ha kint 26-27 fok van a lakasban meg ennyi sincs.hogy van otthon oltoztetve?

Inkabb legyen lengebben mint tuloltoztetve es ha megizzad,megfujja egy kis szel es mar meg is fazott.

Aztan persze ezt is gyereke valogatja.a masodik aprilisi.akkor mar aprilisban is nagyon meleg volt.juniusban az akkor 2 honapos gyerkocon csak pelus volt es ujjatlan bady.de O nagyon izzados volt es volt vagy 30-32 fok vagy meg tobb.

2016. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez még nem az a nyári "árnyékban is megpusztulunk és a szél is forró" típusú meleg. Itt kifejezetten hideg volt az árnyékban és csak a napon volt forró, így még nem vittem volna ki egy szál ruhában. A szobahőt nem keverném ide, ott nulla a légmozgás.
2016. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk a multnap volt kb 25 -27 fok egy majós body egy vékony pulcsi s egy vékony naci na meg a pelus. S mikor jöttünk be akkor adtam rá egy vékony mellényt mert azért bent csak 23 fok volt. Meg azért becsapós mert ahogy elbújt a nap mindjárt nem volt olyan meleg.

9 hónapos a fiam.

2016. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Széltől is függ. Meg a gyerekedtől is. Nekem tegnapelőtt rövidujjú body és melegítőnaci volt a 7 hónaposomon. De akkor nem fújt a szél, városban nagyon meleg volt. És ő egyébként is izzadós.
2016. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 17 hós kislányomra is adtam body-t a lenge ruhácska alá mert marha becsapós még az idő!! Ahogyan ezt sokan le is írták már!
2016. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!