Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselítek / viseltétek...

Hogy viselítek / viseltétek újszülött babátokkal az éjszakai sötétséget?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hetes ès 2 napja ùgy alszunk hogy egy nagyon gyenge èjszakai fèny van a szobàban. Előtte az èjjeli lámpa ègett egèsz èjszaka, hogy ha bàrmi van a babàra làssak. De ezt nem lehet a vègletekig alkalmazni. Most elèg nehezen viselem a picike fènyt mert igy nem làttok rà a babàra, csak ha közel megyek a kiságyhoz ès most nagyon fèltem hogy vissza jön a kaja, sokat bukik, vagy ilyesmi. Egyèbkènt van lègzès figyelő is.


Ti hogy nyugtatàtok meg magatokat?


2016. máj. 26. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem amikor ilyen pici volt még egy kicsit erősebb fény volt. Nem nagy éjjeli lámpa, de nem is gyenge éjjeli fény, hanem közepes. Azért is, mert ilyenkor még sokat kelt, volt, hogy pelenkázni is kellett őt éjszaka, stb. Nagyobb volt már amikor éjjeli fényre cseréltük, nem emlékszem pontosan, hogy mekkora.
2016. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is egy halványabb fényű asztali lámpa volt, letettem a földre, hogy ne világítson annyira az arcunkba. Azért is amit írsz (sokat bukott még, kellett némi fény hogy lássam), meg amúgy is amikor kelni kellett hozzá nem akartam botorkálni, és azt sem tartottam jó megoldásnak, hogy ilyenkor erősebb fényt kapcsoljak és felélénkítsem.
2016. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerencsère èjszaka egyszer èbred fel a picur de kaja utàn vissza is alszik ès reggel 6-ig alszik. Ugy fèltem őt.
2016. máj. 26. 23:26
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Az előszobában van felkapcsolva egy kislámpa, hogy ha éjjel ki kell menni a szobából, akkor ne menjünk neki valaminek. a szobákban nem villanyozunk éjszaka.
2016. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sólámpa égett nálunk+légzésfigyelő, ami villogva kiírta a minden légvétel erősségét. Ezt csekkoltam állandóan.
2016. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi van, kelni kell hozzá szoptatni, akkor kapcsold fel a villanyt, és rálátsz a babára. Ha meg nincs semmi, akkor legyen sötét, csukd be a szemedet, és aludjatok mindannyian. Ott a légzésfigyelő, így nem kell aggódnod. Ha sokat bukik, sírni fog. Meg fogsz bolondulni, ha minden egyes moccanására elkezded nézegetni éjjel, hogy mi történt, a folyamatos villanyfény pedig egyikőtöknek sem tesz jót éjszaka, és a babának sem hiányzik egy rosszul alvó anyuka, ha nem muszáj. :)
2016. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az elso par hetben kislampaztam de szerencsere el tudtuk hagyni ugy 3 hobapos kora korul. nem javaslom hogy nagyon hozzaszoktasd, az unokahugaim 5 evesek es meg mindig lampafenynel alszanak (de rendes kislampafenynel mem.ejszakainak...) ha eddig ele volt a konektorba dugos ejszalai feny szerintrm azt haszbalhatod még egy darabid ha megnyugtat de annal erosebbet en biztos h nem hasznalnek...
2016. máj. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ejjel 3-5x kel... Halvány feny volt az elejen ejjeli szekrenyen (rgb izzo, a fenyereje mobilos approl allithato). Most mar csak a mobilt nyomom be, ameddig a szajaba tolom a cicit. Mi mondjuk egyuttalszunk, igy nemcsak ralatok, hanem a szuszogasat is hallom. Tuti zombi lennek, ha ennyiszer fel kellene kelnem az agyrol, igy sem konnyu.
2016. máj. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
most még feszülnek az idegeid és folyamatosan aggódsz,nálam is így volt.Pár hét és nyugodtan fogtok aludni sötétben.Egyébként én nem is tudtam aludni fényben még picikében sem,de ugyanúgy voltam vele mint te.
2016. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem volt ilyen, pedig aggodos vagyok. Bar az utcarol bevilagit valamennyire a lampa meg a Hold. A legzesfigyelo megnyugtatott. A mienk nagyon az elejetol ataludta az ejjeleket, igy mi is jot aludtunk.
2016. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!