Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselítek / viseltétek...

Hogy viselítek / viseltétek újszülött babátokkal az éjszakai sötétséget?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hetes ès 2 napja ùgy alszunk hogy egy nagyon gyenge èjszakai fèny van a szobàban. Előtte az èjjeli lámpa ègett egèsz èjszaka, hogy ha bàrmi van a babàra làssak. De ezt nem lehet a vègletekig alkalmazni. Most elèg nehezen viselem a picike fènyt mert igy nem làttok rà a babàra, csak ha közel megyek a kiságyhoz ès most nagyon fèltem hogy vissza jön a kaja, sokat bukik, vagy ilyesmi. Egyèbkènt van lègzès figyelő is.


Ti hogy nyugtatàtok meg magatokat?


2016. máj. 26. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha kelni kell hozza, solampat kapcsolom be, az van a pelenkazo mellett is. Van légzés figyelo bebior minek figyelgetnem allandoan ha alszik.


Ha ennyire paras lennék, inkabb magam melle vennem vagy az agyba vagy az agyhoz rakhato kisagyban...

2016. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy nem jó, ha éjjel bármilyen fény van a szobában.

Volt mindkét gyerekemnél légzésfigyelő. Amikor aludtak, teljesen sötét volt. Ha felkeltek szopizni, akkor felkapcsoltam egy kislámpát.

Ennyi.

Nem nyugtattam magam, mert nem voltam ideges emiatt. Evés után meg kell büfiztetni.

2016. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én sólámpát használtam, de csakis akkor mikor enni kellett adjak. Amúgy az első hónapban bent aludtam az ő szobájában mig megtanultam, hogy mit hogyan csinál. Persze ő az ágyában.
2016. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyira meg tudtok nyugtatni! Köszönöm!
2016. máj. 28. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!