Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba megszuletese utan...

A baba megszuletese utan hogyan valtozott a viszony az anyosotokkal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem még csak 13 hetes a pocimba, de már most imádja Ági. nagyon közel kerültünk egymáshoz és előtte is, de most nagyon jó a viszonyunk. ő az apósom élettársa már pár éve. ezzel szembe az "igazi" anyósomnak nem is mondtuk el, mert ő egy kicsit más. vele nem is vagyok jóba. elég furi a helyzet, de Ágival nagyon jól elvagyunk.
2010. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyanojan (jó), mint előtte. Szerencsére nem az a nyüzsgős, beleszőlós, mindent jobban tudó... Így nincs gond.
2010. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előtte sem volt rossz, de sajnos messze laknak tőlünk a Férjem szülei, így ritkán találkozunk. Viszont hetente beszélünk telefonon az Anyósommal, szeretek vele a babánkról beszélgetni, mert jó tanácsokat tud adni (van 2 kicsi unokája már)
2010. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ugyanolyan mint előtte,csak talán sűrűbben látjuk egymást mert naponta le viszem hozzá.de ha nem megyünk telefonon beszélünk.minden rendben van vele.
2010. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még a kisfiam születése előtt is nagyon jó volt a viszonyom az anyósommal! Most hogy megvan a kisfiam még jobb szinte barátnők vagyunk! Nem szól bele a gyereknevelésbe sem tanácsokat persze ad amit megbeszélünk! Most kezdi a hiszti korszakot és szépen bepróbálkozik de amit én nem engedek meg neki azt az anyósom sem!

Én nagyon szeretem őket mindig lehet rájuk számitani! :)

Nagyon sokat segitettek mikor megszültem és a mindennap unokázik :D! Imádja a kisfiamat és nem tesz külömbséget egyik unokája között sem!

Neked milyen a viszonyod?


10,5 hós kisfiú anyukája

2010. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is jó viszonyom volt az anyósommal a gyerek születése előtt. Nagyon várták már az unokát, hiszen viszonylag későn lett. (8 év házasság után.) Biztosan ezért teljesen "megőrült", mikor megszületett a pici, azt hitte, ő az anyja a gyereknek. Szerencsére mára rendeződtek a dolgok, bár nem sírások nélkül, és ugyanolyan rendes csaj, mint előtte. Nagyon jó nagyi lett!
2010. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt/alatt nagyon jó volt a viszonyunk.Attól kezdve viszont, hogy megvan a baba, egyáltalán nem vagyunk jóban.Előtte naponta is képes volt jönni, most meg csak 2-3 hetente.
2010. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szülésig nagyon jó volt, azóta azonban közellenségnek számítok, mert párszor mertem finoman megkérni, hogy ezt vagy azt ne csináljon a gyerekkel (például meg akarta itatni a gyereket teával közvetlenül szoptatás előtt, de arra is volt példa, hogy az 5 hónapos anyatejes unokáját a sütemény diós krémével kínálta meg). Szerencsére a férjem az oldalamon áll, de így is szörnyű, hogy én nem akarok rosszat, mégis fúj rám (a hátam mögött). Nem is tudom, hogy van-e ilyen helyzetre megoldás vagy ez már mindig így marad... :(
2010. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát...én nem vagyok szerencsés. Igazából sosem volt jó a viszonyunk és amióta megszületett a lányom, még rosszabb lett.

Az a baj vele, hogy nagyon buta. És ezt nem azért írom, mert nem szeretem, hanem azért mert így van.

Én lennék a legboldogabb, ha rá lehetne hagyni a lányomat néha néha, de sajnos nem lehet. Egyszerüen nem tud mit kezdeni a gyerekkel és tanácsai....azt inkább nem is említem!

Szép napot!

Nálatok mi a helyzet?

2010. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát nálunk.....amig nem volt baba nagyon jo baratnok voltunk. amiota megvan, mindnebe beleszolna es en is tavolsagtartobb lettem. es mintha felszinesse valtunk volna. oke, felnevelt 2 gyereket, de az nem azt jelenti, h mindnet jobban tud. pl. ne vegyem fel a gyereket ha sir, pedig 2 hetes babat miert ne vegyek fel ha sir????!!!
2010. ápr. 11. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!