Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elítélnétek a barátnőtöket,...

Elítélnétek a barátnőtöket, rokonotokat, ha nem akarna szoptatni és kérné a császármetszést is?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy a nők elítélik, ha más idegenek kérik a császárt, vagy ha nem akarnak szoptatni valami oknál fogva, hanem tápszerrel táplálják a gyermeküket.


Aki így van ezzel, az elítélni a legjobb barátnőit is emiatt? Vagy a rokonait is? Mondanátok nekik valamit előre vagy utólag?


2016. máj. 30. 17:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó.. Azért a cigi és alkohol fogyasztás terhesség és szoptatás alatt egészen más téma..
2016. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"kérdező, miért is? Igaza van a hármasnak, ő akarta, akkor ne várja el, hogy az indokolatlan császár után körbeugrálja a család"


Hát igen, a szeretet minden akadályt legyőz. A nyafog, nyafogós, stb. szavak szerintem nem rokoni viszonyhoz méltók.

2016. máj. 30. 17:57
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Az ő dolga, semi közöm hozzá és semmi jogom se beleszolni, se elitelni miatta
2016. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Fúú de böki valakinek a csőrét a sok el nem ítélő válasz. Nyilván az illető úgy érzi neki van bármi beleszólása másnak az életébe. Elég szar lehet a sajátod. :)
2016. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Miért 14#? Mindenki le van pontozva.


11# Szerintem egy dologban ugyanaz a kettő: a sajàt gyerekének nem a legjobbat akarja.

Amúgy ez a helyzet annyival "jobb"hogy legalàbb nem mérgezi a gyereket.

2016. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem tetszenek a válaszok?!

Akkor most önigazolást akarsz, vagy véleményeket?!

2016. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
76%

Ez egy ilyen témakör. Ha valakinek meggyőződése, hogy a babának a legjobb a természetes szülés és az anyatej, akkor szíve joga azt gondolni, hogy aki ellentétesen gondolkozik, azt helytelenül teszi. Az, hogy mennyire erőszakosan akar valaki beleszólni kéretlenül más életébe, az egy másik dolog. Véleménye már csak lehet az embernek, nem?

Az is természetes, hogy az ilyen megosztó kérdéseknél a két tábor lelkesen nyomogatja a kezeket az ízlése szerint. Azon nem kell fennakadni, előre borítékolható. Aki nem akar piros kezet magának, az ne írjon hozzászólást egy ilyen kérdéshez :)

2016. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem.Én sem akartam szoptatni pár hét kínlódás után,abba is hagytuk,és ha lett volna lehetőségem akkor császárt kértem volna.De nem volt!
2016. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem ítélném el, mert semmi közöm ahhoz, amit Ő csinál. De azért felvilágosítanám, hogy a császármetszés sem egy leányálom, és nagyon sok mindenben befolyásolhatja a jövőjét. A szoptatásra csak annyit mondanék, hogy amíg nem próbálta, addig ne utasítsa el élből.
2016. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

De utolsó, akkor igazából a lelked mélyén te is elítéled, csak tapintatos vagy, és nem mondod a szemébe, nem? Ezért írom, hogy véleménye már csak lehet az embernek.

Én is leírtam a "semmi közöm hozzá"-t, ahogy sok más válaszoló is, de igazából ez nagyon riasztó ám. Mégis mihez van akkor közöm? Miért nincs közöm egy rokonom vagy egy nagyon közeli, szeretett barátnőm életéhez? Miről beszélgessek akkor vele a várható időjáráson kívül? Ha elmeséli nekem, hogy ő császárt akar, én meg ezt komplett hülyeségnek tartom, akkor tereljem vissza a szót az időjárásra? Akkor most érdekel ő és az ő élete egyáltalán?

Milyen legjobb barátnő az olyan, aki vállat von, mikor a barátnője olyanra készül, amivel ő nem ért egyet? A barátság alapja az őszinteség. És az igazi barátságnak egy ilyen konfrontációt túl is kell élnie, vagy ha nem éli túl, akkor nem is kár érte.

2016. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!