Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos múlt kislányom...

Ninuci kérdése:

5 hónapos múlt kislányom tápszeres és a hozzátáplálás elkezdődőt 1 hónapja, viszont a krumplitól öklendezik hideg ráza miért?

Figyelt kérdés
Legelőszőr hideg rázta tőle gondoltam, hogy majd később ujjra kóstoltatom vele de semmi nem változott sajnos.. próbáltam répával és almával is adni se sehogy nem tetszik neki :(

2016. jún. 1. 13:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
miért kell anyuka létedre ilyeneket írogatni? de hát te tudod én a furkálásból és egyebekből ki nőttem .. :)
2016. jún. 1. 14:03
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Ne bántsuk már meg egymást emberek! Senki sem tökéletes. Nem lehet mindenki jótanuló, iskolákat kijáró ember. Inkább kérdezzen, még ha neked marhaság is. Akkor legalább nem lesz gond belõle. Mindenkit el lehet bizonytalanítani. (esetében védõnõ). Írta h látja, hogy nem tetszik a babájának. Tanácsra várt, mert erõltetik neki és hátha kap egy jó tippet. Mégha pofonegyszerū is. Vagy lesz-e baj belõle ha nem ad. Persze nem írta így le a kérdezõ, de néha jó lenne a sorok mögé látni, pláne ha okosabbnak gondoljuk magunkat. Elsõ válaszoló voltam. Adj neki keveset keverve. Ha nem fogadja el sem lesz semmi baja, megpróbálhatod egy hónap múlva, ha akkor sem, akkor megint egy hónap múlva. Vagy megeszi, megszereti, vagy nem. :)
2016. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

igazad van örülök hogy neki van anyukája nekem nincs és nagyon senkitől sem tudok kérdezni a védőnő meg rágja a fülem hogy krumpli krumpliii mikor vagyok hajlandó adni neki... mivel a baba nagyon jó evő 5 és fél hónapos és 7400 gramm nem hinném hogy nagy baj lenne ha épp nem a védőnőre hallgatnék arra voltam kíváncsi más szülő mit mond.. írtam hogy az első próbálkozás után volt jó hosszú szünet most sem kellet neki és fel tettem egy kérdést de már bánom..

Köszönöm és meg próbálom úgy ahogy írtad :)

2016. jún. 1. 14:19
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen el is felejtettem van iskolám nekem is :D
2016. jún. 1. 14:20
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

Jaaj kérdező ne is foglakozz ezekkel ők itt élik ki magukat.

De ha azt írtad volna ki hogy 15 éves vagy és terhes na kaptál volna válaszokat szép számmal az okosoktól. Ki ráz a hideg az ilyenektől, és még ezek nevezik magukat anyának kepzelheted hogy, hogy bánhat a gyermekével.


Na de válaszolok a kérdésedre is.az én babám Szinte semmilyen zöldséget nem fogadott el a burgonyát sem. Ma már 8 hónapos és eszik mindent persze a korának megfelelőt. Ne aggódj idővel el fogja fogadni.

2016. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod :D hát igen én is meg lepődtem hogy némely szülő milyen :D
2016. jún. 1. 15:38
 17/24 Bella169 ***** válasza:

Egy ismerősöm úgy szerettette meg a babájával a krumplit, hogy elösszőr megfőzött egy adat, és a főzőléből készítette el a tápszert.

Mikor azt jókedvvel megitta, akkor kevés főtt krumplit tápszerrel kevert ki, majd egyre növelte a krumpli arányát és csökkentette a tápszer mennyiségét a pépben.

Próbáld ki te is. Lehet a folytossága miatt öklendezik és nem az íze miatt.

2016. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hagyd akkor, nekem a kisebbik fiam most 9 hónapos, nem a kedvence a krumpli még mst sem és ugyan azt csinálta ő is, amiket írsz. Én hagytam a krumplizást nála és alkalmanként kap csak, de önmagában nem kéri inkább az ebédjét, ha krumpli van és már teljesen darabosat eszik, semmit nem turmixolok neki, a krumplit még pürében sem, ha dominál. A testvére meg nem ilyen. Szóval különbözőek a babák, adj neki mást.
2016. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az én kisbabàm is először kiköpte a krumplit, nem tetszett neki az ízletes alma utàn. De én példàul ezutàn azt csinàltam, hogy a kevertek az almàval. Először csak egy nagyon picit, majd minden nap egy picivel többet. 1 hét utàn màr magában is megette.
2016. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 22 hónapos, eddig kb. egy szem krumplit evett meg, vagy még annyit sem. Jelentem, még él. A krumplin kívül ezerfajta ennivaló van, amit lehet neki adni. Próbáld meg az édesburgonyát, bár az drágább, de az én kicsim imádja (imádta, mert mostanában csak nyers zöldséget hajlandó megenni, pont mint az anyja). Én sem rajongok a krumpliért, nem is sűrűn fogyasztom. A védőnőnek is biztos van olyan kaja, amit nem szeret... Vagy mondd azt neki, hogy "Ó, hogyne, nagyon imádja a krumplit." úgysem tudja ellenőrizni.
2016. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!