Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos múlt kislányom...

Ninuci kérdése:

5 hónapos múlt kislányom tápszeres és a hozzátáplálás elkezdődőt 1 hónapja, viszont a krumplitól öklendezik hideg ráza miért?

Figyelt kérdés
Legelőszőr hideg rázta tőle gondoltam, hogy majd később ujjra kóstoltatom vele de semmi nem változott sajnos.. próbáltam répával és almával is adni se sehogy nem tetszik neki :(

2016. jún. 1. 13:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ne krumplival kezd hanem almalè,aztán almapürè,barackpürè.

Natúr krumplit magába sose adnèk neki,mert semmi jó íze nincs. A fiam 7hónapos 3x eszik már pèpeset,főzelèket de a krumplit keverem almával,rèpával,tökkel

2016. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az én lányom se ette az első pár alkalommal. Inkább csak ugy ha kevertem valamihez. Valóban inkább adj neki barackot almát sütőtököt répát. Ezek mehetnek az elején, lehet őket klasszul variálni :) nekem amúgy régebben azt mondták hogy az nem mérvadó hogy semleges íze van, hiszen egy ekkora babának még nincs ízérzéke.
2016. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Enyém is öklendezett előre, aztán higabbra készitettem, kis tejporral, úgy már szerette. Vagy keverj pici almát hozzá és esetleg probáld meg úgy.
2016. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ma már a dokink is mondta hogy ne hallgassak a védőnőre mert csak be paráztat és el hiteti hogy nem jol etettem almát répát sütőtököt imádja :D tejberizspépet is szereti 150 ml már bőven meg eszi néha még kevés is :) aranyosak vagytok el hagyom a krumplit lényeg hogy mást meg eszik :)
2016. jún. 2. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!