Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam Cumi? Lenne pár kérdésem,...

Mam Cumi? Lenne pár kérdésem, lent!

Figyelt kérdés

Akiknek a csemetéi ezt használják, ti is észre vettétek, hogy a (pillangó formájú cumi ahol van felül - alól két lyuk). Ott a pici ahogy szívja a cumit a szája széle is kint van, vagy hogy mondjam..

Ez szerintetek nem baj?

Mindegyik cumi ilyen?

Honnan tudom meg h mikor kicsi egy cumi? Mikor kell váltani nagyobbra?



2016. jún. 4. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A MAM cumijai pillangó formájúak, és lyukasak, tehát ennyiből nem tudom, nektek melyik fajta van.

Viszont rá van írva, melyik hány hónapos korig ajánlott.

Nekünk először a Start volt, azt 2 hónapos korig ajánlják csak. Nem igazán tudtam elsőre, miért addig, aztán olyan 3-4 hónapos korig nem váltottam, és rájöttem, hogy már kicsi a kerete (a pillangó alakú rész), és be tudja kapni az egészet a baba.

Szóval szerintem érdemes betartani nagyjából, hogy hány hónapos korig ajánlott.

Ha nem tudod már, hogy melyik típusú volt, akkor keresd meg a formája alapján itt:

[link]


(Nekünk most Perfect van, szereti a kisfiam.

2016. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem baj, nekem a kisfiam (8 hónapos) gyakran rágja a cumi barmelyik részét nem tudja betenni az egészet a szájába. Úgy van kitalálva az ajánlott kor, hogy biztonságos legyen. Váltani kell amikor eléri azt a kort, szerintem az úgy van meghatározva, hogy a nagyobbaknak (mármint aki nagy babaként született nyilván nagyobb lesz monjduk 2 hónaposan is) is meg biztonságos legyen. Óriási balhé lenne ha a cumijuk miatt történne valami, gondolhatod, hogy nem merik kockáztatni.

Eleinte start cumija volt neki is, aztán 2-6 hónapos amikor betöltötte a kettőt, most meg nem is tudom mi a neve, valami éjszakai változat, 6+ -os, 6 hónaposan is kapta.

2016. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyooon köszönöm a válaszokat.

Babám 7 hetes (60cm 5800 g)

Egy baba csomagban volt a cumi és a link alapján a "start" az. Ami 0-2 hónaposig jó..

Szóval igen sejtettem h kezd kicsi lenni ez már..

Vettem neki "nuk"-ot is. 0-6 de azt nem igazán szereti vagy csak picit nagy neki.

Szóval veszek majd nagyobb mam-osat és meg látjuk h jó lesz e 😊

2016. jún. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!