Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányunknak...

4 hónapos kislányunknak szeretnénk játszószőnyeget vagy szivacsos puzzle szőnyeget. Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányunknak szeretnénk játszószőnyeget. De nem tudjuk, hogy érdemes e a játék hidas mert ilyen lelógó játékokal híd van az ágyában is. Vagy inkább szivacsos puzzle szőnyeg ahol már tud kuszni is rajta lassan. Mert nincs szőnyeg nálunk csak csempe. Melyik lenne a jobb megoldás?
2016. jún. 5. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A játékhidas csak addig jó,amíg fekszik. Amint tud mozgolódni már semmi értelme,hisz a mozgás sokkal érdekesebb.

Inkább szivacspuzzle-re szavaznék.

2016. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 4 hónapos, lassan lelóg a lába a játszószőnyegről. Nem tudnátok már kihasználni, szerintem jobban jártok a szivaccsal
2016. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is puzzle, az én lányom is kb 3-4 hónapos koráig volt el a játszószőnyegen. Amint kezdett kúszni, arról is ugyanúgy lekúszott már nem maradt meg rajta :)
2016. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sima szőnyeg jobban bejött, mint a puzzle. Másnak nem szedi szét a babája? Enyém 4 hónaposan már szétkapta.


Úgyhogy ha veszel, akkor olyat, amiben nincsenek kicsi darabok! (Fulladásveszély miatt.)

2016. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Az én lányom pont azokat szedi szét amik egybe vannak :D amibe vannak darabok azokhoz nem nyúl :D
2016. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámnak van játszószőnyege, imádja, de már régebben használjuk kb 1,5-2 hónapos kora óta, már 4 hónapos ő is :) ha eddig nem lett volna most már nem vennék neki :) kicsi lesz már neki, amúgy is elkezd mászni, több értelme van a habtapinak :) Én is azon gondolkodom most :)
2016. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!