Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek? 18 hónapos...

Ti elmennétek? 18 hónapos babával Németországba? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Marhára bizonytalan vagyok! 1 hónap múlva mennénk!

Félek a hosszú úttól. Autóval mennénk.. Félek, hogy fogja bírni mert van, hogy sokszor 40 percet nem bír ki kocsiba:(


Félek az állítólagos migráns helyzettől.Terrorveszélytől! (Tudom nem kellene)

Még sosem voltunk vele ilyen hosszú úton s ilyen messze..


És még valami!!


Após.... Alkoholista..Úgy értem egyszer iszik, akkor KO..

Aztán sokáig nem iszik és akkor teljesen rendben van!

Hozzá mennénk ki egyébként. Ha anyósom vele van akkor általában nincsen gond.. Emiatt aztán még bizonytalanabb lettem:(

Félek, hogy mi van ha akkor jön rá a világvége hangulat és mi ugye ott tartózkodunk az ő házába....


Kérlek írjátok meg, hogy mit gondoltok a helyzetről..

A párom nagyon menne... Kb 1 hétről lenne szó.


Tapasztalatokat is szívesen fogadom, akik már voltak hosszú autó úton kicsi gyerekkel..


Egyébként még sosem voltunk Németországban!


Ha bármi kérdés van, mindenre válaszolok.. Kérek szépen tanácsokat:) Köszönöm...



2016. jún. 12. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

A terror és migránsveszélytől nem kell félned, Németország Európa legbiztonságosabb városa. Kevesebb esély van rá, hogy bármi történik veletek, mint itthon.

Az út meg olyan, hogy valakinek szórakoztatni kell, be kell készíteni mindent, aztán úgyis elringatja az autó. Nyilván nem lesz könnyű.


Az após-problematikát meg annyira zavarosan írtad le, hogy egy szót sem lehet belőle érteni.

2016. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm első!

Tehát... Apósom már nagyon-nagyon régóta iszik.. Sokat és évek óta!! Én még képbe sem voltam már ivott..

A párom még tán gyermek volt!


Ő kint dolgozik. Ő hozzá mennénk ki.. Úgymond nyaralni.

Nos jön egy villanás nála és elkezd inni... Sokat, sokat.. Addig míg nem tud magáról!

Ez úgy tart 1 hétig..2 hétig.. Mikor, hogy..

Aztán 3 hétig semmi.. Kitisztul.. Nem iszik SZÓ szerint egy korty alkoholt sem.. Hatalmas hatással van rá anyósom. (Felesége) Akkor úgymond jófiú lesz.

Ha iszik egy paraszt!!

Ha nem akkor egész normális..

Félek, hogy mikor kimegyünk megint jön nála valami hangulatingadozás és megint elkezd inni pont akkor mikor mi kint vagyunk... És egy idióta lesz és ki tudja mit csinál..

Féltem a lányom ,magam... :( Biztos semmi olyat nem tenne.. De nem kockáztathatok!

2016. jún. 12. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:

nővérem hónapos gyerekével vagy (kisebb volt nem emlékszem) 1000 km-t vezetett le :o igaz este jöttek, talán úgy nektek is könyebb lenne, hisz akkor aludna nagyrészt :)

"kénytelen" lesz bírni, de jöjjön mi kis kedvének ingere: játék, plüss, rongyi :P na meg apa/ vagy aki nem vezet humora és jókedve se maradjon ki a csomagból. néha kicsit megálltok, levegőzés, újra mehet a menet.


apósod csak nem fog inni, hisz ha neki lennék gondolnám. na jönnek rokonok, előttük nem rúgok be.

a migránsoktól ne félj, annyi nincs az utakon, és kicsi az esélye. február végén voltunk a kölni dómnál, és nem láttunk eggyet sem sehol. :)

nehogy kihagyjátok, jó utat, nyaralást! :)

remélem segíthettem

2016. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*8 hónapos. előző voltam
2016. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran menjetek. Nem hiszem, hogy apósod az unokája jelenlétében inná le magát, mert akkor fenn állna az esélye, hogy többet nem mentek. Az autóban meg tényleg ki kell találni valami elfoglaltságot míg elalszik, akár mesenézés is.
2016. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek. Számoljatok rá, hogy gyakran meg kell állni a törpe miatt, hogy egy kicsit sétáljon és ennie is kell, tisztába is kell tenni. Készüljetek sok gyerekdallal, hogy ha nagyon nyűgi és nem tudtok éppen megállni, akkor a lejátszóba szóljon a zene. Esetleg indulhatnátok este is, amikor amúgy is alvás van.
2016. jún. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Én is pont arra gondoltam, este mehetnénk mikor eljön az alvásideje..
2016. jún. 13. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Alap, hogy este menjetek, mert úgy - talán - átalussza az út nagy részét.

Após miatt meg ne aggódj feleslegesen, ha látjátok, hogy részeg - bár vszeg unoka miatt nem issza le magát -, akkor becucc és hazajöttök.

Az út meg... hát, nehéz lesz, nyűglődős, de kénytelen kibírni, és nem várhattok még 8-9 évet, hogy "nyugisabban" utazzatok. :)

2016. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!