Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 eves kisfiunak huznatok...

1,5 eves kisfiunak huznatok furdobugyit tengerpartra?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

inkább úszópelust, nekünk jobban bejött.

ha a meztelenség a kérdés akkor természetesen nem lehetne pucéron a 1,5 évesem

2016. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úszópelenka.
2016. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Uszopelus vagy furdonaci, semmikepp nem hagynam meztelenul
2016. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi uszopelust adtunk ra es arra rahuztunk egy kis furdobugyit, h megse a pelus latszodjon. Vmikor meg anelkul adtuk ra a bugyit, de akkor csak rovidebb idot toltottunk a strandon.
2016. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

mi most voltunk 1,5 éves lánnyal...ő fürdőruhában volt és úszópelusban, meg míg száradt addig csak sima pelusban. nem hagytam én sem pucéron.

de egyáltalán nem találtam azt sem erkölcstelennek, aki mellett 3 méterrel pucéran fürdette a 2-3 éves gyerekét. szerintem ebben a korban ez nem gáz.

volt egy 4-5 év forma kisfiú, pucéran fürdött az is, na az már azért eléggé gáz.

2016. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább pelenkát adnék rá.

Lányommal volt egy olyan eset, hogy kapott egy nagyon csajos kis fürdőbugyit, amit rá is adtam lelkesen. Erre 5 perc múlva belekakilt.

Szerintem ennyi idősen - amíg még nem szobatiszta nappal - semmi értelme csak magában ráadni egy fürdőruhát, vagy belepisil vagy belekakil, akkor meg úgyis le kell venni.


Ha az a kérdés (nekem nem egyértelmű), hogy húznék rá vmit, vagy hagynám pucéran, akkor az a válaszom, ha húznék rá pelust, mert nekem ciki lenne ha odapisilne vkinek az orra elé. A kakiról ne is beszéljünk.

2016. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőpelenkara húzom a fürdőnadrágot
2016. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.:) Igazabol az erdekelt volna hogy meztelenul vinnetek-e a bata? Tavaj mikor voltunk 8 honapos volt a kisfiam. Akkor a napozon kapott rendes pelust de a vizben semmit nem adtam ra. Mivel akkor nagyreszt csak a napernyo alatt volt(ha nem a vizben). A kakija kb fel eves koratol reggel keles utan van meg este vacsora utan, szoval ez nem okozna gondot.:) Csak sokat, nagyon sokat latok, hogy nem huznak a babara semmit, igazabol engem egyik sem zavar. De tanacstalan vagyok meg e teren, meztelenul en sem szeretnem hagyni, viszont az uszopelus sem hangzik praktikusnak, most hogy a homokban is eljatszana, miutan vizes lesz nem lesz tiszta homok minden?
2016. jún. 14. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:

fiúk nem bugyit, hanem gatyát hordanak ;)


igen, adnék rá, strandon mindig is adtam rá. viszont fürdőpelust soha, mert tök felesleges. a kakát egy fürdőnadrág is bent tartja, pisin, hígf*sáson a fürdőpelenka se segít.


vagy max a zsebes pelusunkat használnám strandra (természetesen betét nélkül :)).

2016. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és de, tiszta homok lesz minden. főleg, ha bele is fog feküdni. mert bele fog, kétséged ne legyen felőle. de ez miért baj?

meleg lesz... te sem húzol száraz gúnyát, miután kijössz a vízből. a kicsinek is pont annyira lesz melege, mint neked.

de max felszerelkezel 2-3 gatyával, és ha kijön, szárazra cseréled. a vizes pedig pikpakk megszárad a napon.

2016. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!