Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam 3 honapos, de most már...

A fiam 3 honapos, de most már muszály tápszereznem, mert apad a tejem. Annyira lelkiismeret furdalásom van. átfog tudni állni a tápra? Remélem egészséges lesz igy is.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia mi 2hetes korunk ota tápszeresek vagyunk és minden rendben. És egészséges:)
2010. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 hónapos kora óta kapott tápit, aztán 4 hónaposan már csak azt kapott, mert nem volt több tejem. Ne aggódj ez miatt. Az enyém két éves koráig egyszer sem volt beteg.
2010. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem vállt be:( 1 hónap után már nem bírta megenni a csöppség,akkor nagyon megijedtem és elkezdtem újra cicire váltani,nehéz volt,aztán jöttek a pépek(házi)..és most már hogy 4ésfél éves a Kinga már mindent szeret:)
2010. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsotol kérdezem,hogyhogy nem birta 1 honap után?de én már nem tudok ujbol cicit adni,az baj?
2010. ápr. 12. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hónapos korától kellett a tápszer. Szörnyen éreztem magam, amiért nem tudtam a gyerekemnek enni adni. De aztán megbarátkoztam a dologgal Régi tévhit, hogy a tápszeres babák kóka, beteges gyerekek lesznek. Ez már nem a 80-as évek, a tápszerek is nagyon jó minőségűek. Persze a legjobb a tejcsi, mielőtt lehurrognak, de inkább örülj, hogy eddig is tudtad neki adni.
2010. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért mert adtam neki,és egyszerűen visszaköpte,aztán kipróbáltam másikat,és azt is!
2010. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!