Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is előfordult, hogy a...

Mással is előfordult, hogy a babája a 3 óránkénti evést "felváltotta" 2 óraira?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, anyatejes baba. A háziorvos, védőnő szerint is szépen fejlődik. A kezdetektől fogva 3 óránként szopizott, most kb. 2 hete gyakran 2 óránként éhes. Van mérlegem, nem eszik keveseket. Próbáltam a két etetés közti idő alatt vízzel itatni, de egy-két kortyot iszik és jelez, hogy éhes. Tudtommal mostanában nincs növekedési ugrás nála. Ez csak átmeneti állapot? Tanácstalan vagyok.
2016. jún. 19. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A babák nem svájci órák. Inkább az a furcsa, hogy eddig pont 3 óránként kért.

Nem kell ezen agyalni túl sokat, adj neki amikor kéri, és amennyit kér. Ha szépen fejlődik, a mérleget is elteheted.

Ha igény szerint szoptatod, akkor vízre sincs szüksége, de ezt jelezte is.


Egyébként meg azt mondod két hete csinálja, 3 hónapos kora körül is lehet ugrás. De ugrás vagy nem, most ennyit igényel, tápláld, ahogy kéri, hiszen ez a dolgod most, és így fog megfelelően fejlődni.

2016. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltak ilyen időszakok. De alapvetően akkor evett, amikor éhes volt.
2016. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mienk sose kert enni, nem sirt erte. Kezdettol 4 orankent adtunk neki, most 3,5 honapos es elkezdett beallni egy sajat izlesre. 3,5 orankent ker enni, oramu pontossaggal. No is, mint a gomba.:) szerintem is atmeneti egyebkent, a mienk tapszeres.


Nyilvan nala nem tudjuk tultolni az etkezest, de az anyatejesnel sem gond, ha mondjuk tuleteted, lemozogja majd.

2016. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már minden más érdekes és nincs idejük enni. Így meg nem is bírja ki 3 óráig. Az én babámnál is vannak időszakok amikor sűrűbben vagy ritkábban eszik de átmeneti szokott lenni.
2016. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az
2016. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém jó esetben 2 óránként kér... mert van, hogy sűrűbben.
2016. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!