Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos baba érett...

Hány hónapos baba érett biológiailag arra hogy átaludja az éjszakát evés nélkül?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam. Éjjelente ált. kettőször eszik. A nagyobbik egy évesen aludta át az éjszakát, és sokszor felkelt. Főleg a fogzás beindulásával egyre többször kellett megetetnem, csak a mellemen nyugodott meg. Szeretnék nem beleesni ebbe a csapdába újból, mert roppant fárasztó volt. A picúr kb 7 kg 3 hónaposan. Napközben szépen eszik, akár kettő óránként is. Hallottam hogy vannak akik vizet adnak a babának éjjel, főleg az apuka, cumisüvegből és így egy hét alatt megtanulta a baba hogy éjjel nem kel fel mert nem kap cicit!
2010. ápr. 13. 10:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem is teljesen más mindkettő gyermekem. A fogzáskor viszont nem tudtam mással megnyugtatni a nagyobbikat mint cicivel. Ez aztán egyre rosszabb lett. Éjjelente 3-4* felkelés is volt. A pici is kezdi a szájába tömködni a kis kezét.. Kíváncsian várom ő hogy esik át ezen az időszakon..
2010. ápr. 14. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!