Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiúnak vehetünk...

9 hónapos kisfiúnak vehetünk már kiságy helyett rendes gyerekágyat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi 15 hosan csereltuk le, de biztonsaggal fel es lemaszott rola. Sose esett le. Lassan ket eves. Tuti nem cserelnem le ilyen kicsi gyereknek.
2016. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem korai,még a 60x120as ágy is jò 2 éves korig legfeljebb 1,5éves kora körül kiveszel a rácsbòl,hogy ki tudjon egyedül jönni. 9 hònaposan még elég kicsi.
2016. jún. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőknek írom,hogy nem leszidást csak tanácsokat vártam. A fiam nem alszik már a saját kiságyában mert utál benne lenni. Mindig velünk alszik a francia ágyon..kérdezem én:Mivel jobb a francia ágy mint egy gyerekágy? És köszönöm,hogy a végén normális válaszokat is kaptam.
2016. jún. 21. 13:01
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezért mondom: Ha most megveszed és mégsem jó, akkor is pár hónapon belül jó lesz. Kipróbálod, ha nem jön be neki akkor nem erőlteted és kész. Ha eleinte körbepárnázod a földet az ágy körül akkor akár le is eshet, amíg meg nem szokja. Az nem jelent semmit, hogy más csak 3 évesen vett normális ágyat a gyerekének, mert a legtöbb szülőnek eszébe se jut előtte akkor se, ha a gyerek már érett lenne rá.
2016. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En fel eves koromban par honapot korhazban toltottem egy sulyos betegseg miatt. Akorhazban racsos agy volt. Olyan megrazkodtatas volt a tobb honapos szenvedes a korhazban, h mikor hazamehettem,soha tobbe nem tudtak a szuleim betenni a racsos kisagyamba mert uvoltottem mint a sakal,feltem benne. Igy kenytelenek voltak engem rendes heveron altatni, leesesgatloval. Anyum a mellettem levo agyon aludt es figyelt h nehogy kiessek ejjel.

Nem lehetetlen a dolog ilyen kicsi korban sem, ha ott vagy mellette. De ha kulon szobaban van akkor sztem nem jo otlet.

2016. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!