Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul vagyok az idegességtől...

Rosszul vagyok az idegességtől. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Szeptemberben muszáj lesz az akkor 15 hónapos fiunkat bölcsibe adnunk. (Egy fizetésből+cspből+gyesből nem lehet megélni)

Az anyósom lehordott minket minden hü..ének és ostobának és felelőtlennek. Közölte, hogy a gyerek mellettünk csak szenved és tönkretesszük, mert bölcsibe megy. (nem itt él, külföldön)

Amin én kiakadtam és közöltem vele, hogy ne beszéljen velünk így és akkor tennénk tönkre, ha nem akarnánk neki mindent megadni, vernénk vagy nem foglalkoznánk vele. (közlöm, hogy nem cigizek, nem iszunk, nem verjük. Mindene megvan, mindent megadunk neki, mindenből a legjobbat kapja)

És még így is én vagyok a szemét dög aki, nem szereti a gyerekét és azért adja bölcsibe, hogy megszabaduljon tőle. Mit kellene tennem??


2010. ápr. 13. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Öszintén, igaza van. Miért nem haltok éhen? Minek kell munka neked, te?


Na jó, viccet félre. Az ilyen nőszemélyt jó messzire. Mondókájára ballisztikus ívben, folyákonyan. Sepergessen otthon. Azért akarsz dolgozni, hogy ne hallj éhen a kicsivel, legyen áram, fűtés, víz, ruha rátok. És a gyereket nem kötheted a hátadra, és viheted magaddal a munkahelyedre. De jó is lenne pedig:D Ne foglalkozz vele, hiszen jó cél vezérel, és fogsz még bőgni a bölcsi kapujában, hogy a kicsi bent, te kint, és soksoksok óra múlva adhatsz neki újra puszit.

Nyugi.

2010. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A férjem fizuja 120körül+12csp+25 gyes és kap haavi 18 kaja jegyet (ebből a havi bevásárlást meg tudjuk csinálni: húsok, sajt, liszt, mert itthon sütöm a kenyeret, élesztő, cukor...stb)


A rezsi kb 50ezer a törlesztő 65. A férjem fizuja elmegy a törlesztőre és rezsire. Ebből sajna nem tudunk spórolni. Plusz kaja, ezen spórolunk, de itt se lehet sokat. :( Gyereknek kaja, pelus. (mindig akciósat, de frisset a zöldségből, gyümölcsből). Néha ruha, törlőkendő, popsikrém.


Most egy kicsit meg vagyok nyugodva. :)

2010. ápr. 13. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!