Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altassam el a 8hetes babám?

Hogy altassam el a 8hetes babám?

Figyelt kérdés
problémám hogy csak evés közben tud elaludni.tápszeres. ha kialudta magát és utána eszik,a következő etetésig sír.adok neki vizet,de mikor megérzi hogy nem tápi ordít,probálkozom a cumival de idegesen szinte rágja.tehát a következő etetésig 3 órát végig sír.mit tehetnék higy megnyugodjon és az ébren létek 90%-a ne sírással teljen?

2016. jún. 27. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet h kevés neki, amit adsz?
2016. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hasa fáj, vagy amit az első ír, hogy nem elég neki és éhes marad?
2016. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok még mindig, kislányunk 5 hónapos, még mindig nem bír ki 3 órát alvás nélkül, szóval akár álmos is lehet
2016. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3 óra ébrenlét nagyon sok egy 8 hetes babának, sírással meg aztán főképp. Hány ml-ket szokott enni? Nem kevés? Vagy nem sok? Pocakfájós? Lehet az is, hogy megnyugtatja az evés a pocifájás miatt, de a sok tápitól még jobban fáj... ördögi egy kör. Tornáztasd! Ha kiürül a cumisüveg, akkor is szívja tovább, és úgy alszik el? Ez nagyon nem egészséges, hisz tele megy a hasa levegővel. Büfiztetés hogy megy?
2016. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
adjál neki enni, ha azt kér. nem kell ebből ekkroa ügyet csinálni :)
2016. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3 óránként eszik 120ml-t. Pocakfájós, specko tápit kap poci fájásra,anti colic cumisüvegből. Próbáltuk a biogia, espumisan, greap water, infacol. Kiszámoltam napi szinten összesen 10-13 órát alszik. Ezt én is keveslem, ki is vagyok tőle. Nem tudom hogy elég e neki vagy sok e, van hogy 10-20ml-t meg is hagy. 3-4 hetesen adtam amennyit kért dokinőnk letolt hogy túl etettem. Most 5400g, 3360g - al született.
2016. jún. 27. 23:27
 7/17 Eszter76 ***** válasza:
Ha elalszik evés közben, akkor is büfiztesd! Függőleges helyzetben, fektesd a kis fejét a válladra, és ringasd picit. Próbáld meg csak akkor letenni az ágyába, ha már büfizett.
2016. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Próbálj neki egyszerre többet adni.
2016. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki többet és meglátod, hogy mi történik. Mondjuk amennyivel többet elfogad, annyit.
2016. jún. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia nekem is tapszeres a babam, 11 hetes 100-120 ml között eszik nappal 3 óránként éjjel már nem kell kb 4 hetes kora óta akkor meg eszik este 9kor 150ml és reggel 6ig alszik, szerintem próbálj meg vele játszani farasztani kicsit lehet azért sir mert unatkozik... csak tippelgetek. Esetleg pelus nem zavarhatja hogy pisis ? Van olyan baba aki nem bírja elviselni ha már egy pisi is van benne ( barátnőm babaja ilyen volt ) .

Napközben az en lányom jön velem konyhába főzni van egy kis pihenő széke abba szokott lenni addig ... beszélj neki nagyon sokat lehet ez a baj ha már tápszer se kell neki. Remélem tudtam segíteni . Üdv 23 éves anyuka .

2016. jún. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!