Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos babámnál Szerintet...

6,5 hónapos babámnál Szerintetek így vissza tudom állítani a napirendet?

Figyelt kérdés
Kb.2 hete semmi rendszer nincs. Össze vissza időpontokban kel,így össze vissza időnként is eszik,alszik. Hol kel hajnalban,hol csak reggel 7kor,van,hogy éjfélig nem tudom elaltatni,van,hogy 9-kor alszik. Totál felborult valamitől a rendszer. Előtte este max9-kor elaludt,reggel 6-ig. Ha fel is ébredt hajnalban,evett és aludt vissza. Szerintetek ha pár napig minden reggel pontban 7-kor felébresztem,akkor átáll arra? Azt se tudom mitől alakult ez így Nála..
2016. jún. 28. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Az esti altatàs legyen fix.
2016. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fürdés vacsi és alvás legyen fix.
2016. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fürdés maradt 8 óra,utána vacsi,lefektetem én,de van,mikor elalszik,(akkor kel hajnal 3 körül,5kor alszik vissza), van,hogy vacsi után nem alszik el semmi pénzért,csak éjfél előtt. Szombaton például olyan is volt,hogy este 9-kor elaludt,hajnal 3-kor kelt,és reggel 7-kor aludt vissza..
2016. jún. 28. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt kizàrtnak tartom,hogy egy 6-7 hónapos gyerek folyamatosan 8-10 óràt kibìrjon alvàs nélkül.

A baràtnőm igen rosszul alvó örökmozgója is kidől 4-5 óra utàn.

Egyszerű,ne hagyd aludni este 8 előtt 4től,akkor biztos elalszik. Ha nagyon fàradt akkor 7kor kezdheted a fürdetés előkészületeit. Tuti aludni fog,ha le van fàrasztva. Olyan nincs,hogy nem alszik el,egy ekkora baba. Vagy akkor orvosi eset.

2016. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreértettél valamit. Alszik Ő,csak eltolódott Neki a napközbeni alvás is. Attól függ,hogy mikor kel éjszaka,vagy vissza alszik e reggel. Eddig a maximum 4,5 óra volt,amit ébren töltött. Ma például reggel 7-kor kelt,csak 20 percet aludt délelőtt,délután 13-14ig aludt,most 17-18:30 ig megint. Akkor evett,8kor fürdetés lesz,utána vacsi,lemerem fogadni,hogy utána nem fog elaludni,csak 11előtt,és ha hajnalban nem kel,akkor max7ig húzza. Nem 10 órát kéne egyhuzamban aludnia éjszaka? Vagy rosszul tudom?
2016. jún. 28. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

2. VAlaszolö vagyok!

Akkor az a tanácsom hogyha akkor akarod aludjon amikor eltervezed elotte jó 2 órán keresztül jó alaposan fáraszd le!

Estére is ha azt akarod kidőljön fürdés előtt vagy 2 órÁt legyetek friss levegőn. Játszatok sétáljatok. Fáraszd.

Lehet most van neki esetleg növekedési ugrása vagy az idő is közre játszik esetleg a foga.

Nálunk a 4 hónapos fiam alig alszik nappal és még igy is felkel este 2-3x.

A nagylány 2 éves ugyan ez!

2016. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor ezt a reggeli ébresztést el is felejtem...Mégegyszer köszönöm! :)
2016. jún. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!