Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós pajti? Reggelre megzakka...

Anyós pajti? Reggelre megzakkant vagy mi? Rossz anya lennék mert tíz órakor nincs ebéd és szundítunk miközben megy a mese?

Figyelt kérdés
A párom reggel elment melózni,közben az anyját bevitte magával a városba a kocsiban maradt a pénztárcám így vele hazaküldte 7 kor felkelt a kisfiam majd oda bújt mellém(1éves)!Benyomtunk egy mesét és 10 kor keltünk fel mert elaludtunk!anyós csönget veri az ablakot!Be engedem erre elkezd magyarázni h mit képzelek úszik a lakás !Nincs ebéd az asztalon!Holott a lakás úszása azt takarta hogy a ruhák a száríton száradtak semmi több ebéd 10 órakor?A férjem 6 kor jön haza !A babának külön főzök!sose volt semmi baja és elkezd most pattogni hogy rossz anya vagyok!Mit lát a gyerek?De fel idegesített!Szerintem nem vagyok rossz anya.
2010. ápr. 14. 11:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az elején nekem is ilyen volt anyósom.Ragyogott a lakás mikor feljött még ablakokat is lemostam,bejött körül nézett majd megjegyezte,hogy tiszta por a tv képernyője és ő minden nap letörli,nekem se tartana sokból....Már rájött,hogy semmi értelme bármibe is belekötni mert így átmegy rajtam. Hétköznap délután 3 körül állok neki főzni előtte én eszek amit találok férjem meg 5 előtt kicsivel ér haza. Kislányom szintén 1 éves neki külön főzök.Férjem minden nap elviszi sétálni lánykámat nah én olyankor össze porszívózok stb.

2010. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Bár egyszer az én manóm akarna 10-ig aludni! Tök jó, ha egy anyuka néha megteheti, hogy babócájával összebújva szundítson egyet. Anyóspajtinak meg semmi köze hozzá, hogyan éltek!

Az én anyósom is szörnyű, még jó, hogy elég messze lakik és jobbára csak telefonon tud zaklatni. Bár a mi esetünkben még a Mars se lenne túl messze...

Az egyetlen megoldás bevenni a lesz..rom tablettát és tojni anyóspajti fejére.

2010. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kár foglalkoznod vele! Főleg, ha eddig nem ilyen volt (lehet, hogy csak rossz napja van). Ha nektek délig van kedvetek ágyba maradni, akkor maradjatok ott délig (az is lehet, hogy irigykedik).
2010. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem csak felhúzta magát, hogy nem tudott elsőre bejutni.

Nálunk anyukám is biztos felháborodott volna, hogy miért alszom még mindig a gyerekkel, ahelyett, hogy inkább értelmesebb dolgot csinálnék, és nem venném zokon...

Anyóstól inkább...


Érthető, hogy szarul esett neked, de én azt is megértem, hogy ha valaki nem jut be a fia házába, mert odabent szundikálnak délelőtt tízkor, akkor kicsapódik egy biztosíték a fejében...


Fordított helyzetben neked is meglenne róla a véleményed, max. nem ordítanád a képébe.

2010. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13%
Anyucik szundikálnak délig és híznak, apucik meg hajnaltól dolgoznak :D
2010. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bárkinek patáliát kellene azért csapni, mert a FIA HÁZÁBA nem tud bejutni bármilyen okból.


Örülj neki, tényleg, hogy így tudtok kicsit pihenni. Nekem még 5 hós a babóm, de én is szeretnék néha a "tv" előtt bambulni és elszundítani délelőtt a babókával. (mondom ezt úgy, hogy ma pl. fél10-kor keltünk :o) ő a kiságyban én meg a nagyágyban, de azért, mert kivételesen éjjel is kelt, meg reggel fél6-kor is enni. Pedig nem szokott. Mindegy is)

Szóval gondolom nem rendszeres, hogy minden nap délelőtt az a programotok, hogy Tv-t néztek és bealszotok 10-ig :o)) De még ha ez is lenne, akkor sincs semmi köze hozzá.


És csodállak, hogy este még van energiád összepakolni. Nálunk általában mindig van a szárítón ruha, vagy összeszedjük, de akkor meg a puffon torlódik a vasalnivaló, amíg időm és kedvem van hozzá, hogy az összeset kivasaljam. Takarítani még nem szoktunk minden nap, mert nem mászik még a babó. A fekete szekrényen meg sokszor rajzolni lehet. Általában akkor van nagy rend kb. 2 napig, ha jönnek hozzánk.... szerencsére ez sűrűn elő szokott fordulni... :o))

Szóval ne foglalkozz vele, igaza van a párodnak: hagyd rá!

2010. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Egyebként ne a fia háza közös hitel közös ház eggyütt épitetük/tettük!8 hós terhesen még téglát pucoltam és a ástam a kertet !

Hízni meg nem hízok mert ígyis elég vékony vagyok sajnos!És nem mindennap döglünk hangsúloznám 1 év és a 9 hónap alatt ez volt az első olyan eset,hogy 10 kor még pihentünk kisfiam mindennap 6 kor kel!Tegnap eldugdostam az összes hagymát elültettem a zöldségeket borsót!Rendbe raktam a kertet ablakot mostam függönyöket cseréltem a nem kicsi házunkban!És minden este kitakarítok!Nekem így vált be !Ennyi!De látom itt is van aki bele tud kötni a másikba!

2010. ápr. 14. 12:32
 18/25 A kérdező kommentje:
Ő meg egésznap csatangol a faluba meg pletykál a dokinál!Tipikus!És akkor mi van zt csinál amit akar felőlem még kézen állva is mehet!
2010. ápr. 14. 12:33
 19/25 anonim ***** válasza:
43%
Mesélhetnék az anyósomról,áldanád az eget hogy a tiéd ilyen angyali teremtés. :) 16 hós a fiam, az ebéddel már reggel 8-ra készen lettem,kitakarítva,kimosva,vasalva.Álltalában fél 5kor kelek,és éjfél előtt soha nem jutok ágyba. Most itt ülünk a könyvtárban.Saras lett a fiam 15ezer forintos vadi újj bőr cipője...pfuh hogy én mit kapok ha ezt meglátja!Bujkálás az életünk. És hidd el, van ilyen anyós is! Eredetileg most akartam ki írni egy kérdést,hogy mit tegyek, de közben rá jöttem hogy mindegy,mert ha magamra zárnám az ajtót,lakatost hívna....
2010. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Egy megjegyzés, és nem belekötésként. A projektor nem egyenlő a diavetítővel. A nem megfelelő távolságból nézve ugyan olyan káros lehet a szemnek és az agynak, mint a tv. Ami szemkímélő az a HD-s. Persze te döntöd el, hogy nézheti e a kicsi gyereked, csak azért írtam le, hogy kijavítsalak, talán fontos lehet másnak, vagy neked a babád miatt.
2010. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!