Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós pajti? Reggelre megzakka...

Anyós pajti? Reggelre megzakkant vagy mi? Rossz anya lennék mert tíz órakor nincs ebéd és szundítunk miközben megy a mese?

Figyelt kérdés
A párom reggel elment melózni,közben az anyját bevitte magával a városba a kocsiban maradt a pénztárcám így vele hazaküldte 7 kor felkelt a kisfiam majd oda bújt mellém(1éves)!Benyomtunk egy mesét és 10 kor keltünk fel mert elaludtunk!anyós csönget veri az ablakot!Be engedem erre elkezd magyarázni h mit képzelek úszik a lakás !Nincs ebéd az asztalon!Holott a lakás úszása azt takarta hogy a ruhák a száríton száradtak semmi több ebéd 10 órakor?A férjem 6 kor jön haza !A babának külön főzök!sose volt semmi baja és elkezd most pattogni hogy rossz anya vagyok!Mit lát a gyerek?De fel idegesített!Szerintem nem vagyok rossz anya.
2010. ápr. 14. 11:33
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mielőtt bele kötne valaki,hogy 1 éves tv-t néz!Előtte szólnék nem tv-t hanem projektor és a kettőnek semmi köze egymáshoz mintha a diát vetítenénk a falra jobb minőségben!
2010. ápr. 14. 11:35
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

Egyetlen egyszer sem aludtam 10-ig mióta megvan a 2 gyerekem:) De még 8 ig se :)


De attól még, ha nektek így jó akkor senkinek semmi joga beleszólni hogyan és mikor csinálod meg a dolgokat.

Később meg ha közösségbe kerül a babád, úgyis fel fogtok kelni előbb.:)

2010. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyost kuldd el melegebb eghejlatra. Semmi koze, hogy mit hogyan csinalsz. Pattogjon otthon. A te lakasodban ugy rendezed a dolgokat, ahogy neked tetszik es kesz. Remelem nem hagytad magad.
2010. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze hozzá?:O Ha délután 3kor is így lenne ahhoz se lenne köze...

Vegyél be egy lesz.rom tablettát aztán ennyi:)


Akkor rám mit mondana?:) Itt ülök pizsiben , a gyerek játszik, a vasalnivaló a fotelban.

2010. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Néhány kérdéssel lejjebb egy anyós tett fel kérdést, hogy miért fekete bárányok? Hát ezért!!!

Vigyázz, nehogy még innen is megkapd a magadét!!!

Egyébként én egyet értek Veled! Ha úgy alakul, van idő rá, én is szoktam együtt pihenni a kisfiammal! És nem tud érdekelni, hogy 10-kor még nincs kaja az asztalon, és hogy a ruhák nincsennek kivasalva... Ha valakit bosszant, akkor meg lehet csinálni helyettem!

2010. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem vagy rossz anya!!!

Az a vén fap.csa meg tényleg meg van zakkanva!

Én ezért fojtottam el már csírájában azt,hogy bármi közünk is legyen egymáshoz!Ne hagyd magad!!!

2010. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, csodállak a türelmedért, én biztos elzavartam volna. A kisfiadnak is jobban esik veled pihenni és mesét nézni, mint egyedül, a munka megvár. Ne törődj senkivel. Ezek a sztahanov anyósok ilyenek, bűntudatuk van, ha nem pörögnek egész nap, ha kell ha nem.
2010. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

11.39 vagyok.

Jujj tudod mit kellett volna mondanod?


Magát vártam anyós, hogy megcsinálja:DDDDD

2010. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

DE ez bosszant,hogy tényleg nincsen kupleráj,meg hasonlók!A száríton van kb 4 poló meg 1 sapka tegnap este fél 10 kor terítettem ki!Sosem szoktunk eddig aludni de valahogy így sikerült!Sose főztem tíz órára fél 2 kor van ebéd mert 2 kor fekszik le babym aludni!Minden este mikor a pasijaim:) alszanak rendet rakok!És csak úgy fekszem le aludni így délelőtt nincs semmi dolgom nagyon boltba megyünk friss kenyérért kifliért,tejért utána itthon játszunk!Főzök!Mindig rend van a játékok az ő szobájában szét vannak de ott lehetetlen valamit is felrakni a polcra de ezt ti is tudjátok!

amúgy nem szóltam neki semmi !Bejött körbe nézett!Még az unokájának sem köszönt mert sikeresen felverte!Csak bement a wc-be fürdőbe mintha keresne vmit!Fel is hívtam apát és mondom neki azt mondta hagyjam rá!

2010. ápr. 14. 11:46
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Utolsónak: Ez mekkora!!! :D:D:D
2010. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!