Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós pajti? Reggelre megzakka...

Anyós pajti? Reggelre megzakkant vagy mi? Rossz anya lennék mert tíz órakor nincs ebéd és szundítunk miközben megy a mese?

Figyelt kérdés
A párom reggel elment melózni,közben az anyját bevitte magával a városba a kocsiban maradt a pénztárcám így vele hazaküldte 7 kor felkelt a kisfiam majd oda bújt mellém(1éves)!Benyomtunk egy mesét és 10 kor keltünk fel mert elaludtunk!anyós csönget veri az ablakot!Be engedem erre elkezd magyarázni h mit képzelek úszik a lakás !Nincs ebéd az asztalon!Holott a lakás úszása azt takarta hogy a ruhák a száríton száradtak semmi több ebéd 10 órakor?A férjem 6 kor jön haza !A babának külön főzök!sose volt semmi baja és elkezd most pattogni hogy rossz anya vagyok!Mit lát a gyerek?De fel idegesített!Szerintem nem vagyok rossz anya.
2010. ápr. 14. 11:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz már senkivel, aki beléd köt. Pláne, ha jogtalan. Anyósnak miért kell tudnia, hogy te is aludtál?! Mondtad volna neki, hogy éppen pakoltad a ruhákat a szekrénybe. Vagy, hogy épp elaltattad a gyerkőcöt és mivel a kezedben aludt el, nem tudtál azonnal ugrani, nem mellékesen fel is ébredt, pedig jó sokáig küzdöttél az altatásával...

Ja, és én megkérdeztem volna, hogy mit keres...


Felejtsd el, nem érdemes rajta mérgelődni. Hála égnek az én anyósom abszolúte nem ilyen, sőt!

2010. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Akkor ezentúl a nappliban tvztetem a fiam ott hd-s tvénk van köszi:)És nem azt mondtam hogy egyenlő a diavetítővel! Amúgy a kisfiamtól kb 3 méterre van a hely ahová irányul a projektor!
2010. ápr. 14. 13:32
 23/25 anonim ***** válasza:
25%

12:13-as vagyok!

Egy hülye bunkó az anyósod!

Mi az, hogy Te nem alhatsz délig akár?

Azt a mindenségit!

Hejj!


Így jó lesz?

Mert így akkor azt mondom, amit hallani akarsz... :-D

2010. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy adj igazat!De attól miért lennék rossz anya mert kb 600 napból egyszer 10 ig dőszölök a kisfiamml?És hangsúlyozom neki semmi köze a mi házunkhoz,így aztán ne háborodjon már fel ha nem jut be!Igy sem mondta neki a kutya se hogy hozza el a tárcám,hanem önállósította magát úgy volt,hogy majd mi megyünk el érte!
2010. ápr. 14. 15:30
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy rossz anya vagy, csak, hogy ő elgondolta, hogy hazaviszi neked a pénztárcád - mivel írtad, hogy nincs más dolga - de nem jutott be hozzátok (bocsánat, hogy azt írtam, hogy a fia házába), ezért aztán felcsesződött az agya, pláne, hogy bevallottad, hogy aludtál.


Ahogy írtam is, szerintem nálunk nemhogy anyósom, de a saját édesanyám agya is felcsesződne.

Csak gondoltam nézd más szemszögből is.

Én nem bíráltalak azért, hogy aludtál.

De őt sem bíráltam azért, mert beszólt.

Mondjuk jó, beszólnia nem kellett volna.

Én anyósom nem szólt volna be... a hátam mögött mondaná fűnek-fának, hogy délelőtt 10-kor még ágyban talált... :-D

2010. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!