Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyfojtában hasra fordul de...

Kikyo1997 kérdése:

Egyfojtában hasra fordul de visza nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kis lányom 4edikén lesz 5 honapos 4és fél honapos kora ota 5 percenként fordul hasra de visza nem tud ideges lesz mit tehetek érte?
2016. júl. 1. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit.

Hagyjad had jöjjön rá magatól!

De ha már nAgyon ideges akkor segithetsz neki Abban hogyAn tArtsA a kezét lábát hogy visszA tudjon fordulni.

2016. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van fent youtubon gyakorlat rà, hogyan kell megtanítani hátrafordulni. Az én fiam is ideges volt, majdnem 6 hósan fordult csak vissza.
2016. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam ugyanilyen idős és ugyanezt csinálta. :) Ő amúgy gyűlölte a hasalást, 3 hónapos koráig nem lehetett hasaltatni, olyan volt, mint akit nyúznak. Aztán sikerült neki átfordulni, de vissza nem, így az új tudomány mindig pánikszerű üvöltéssel fejeződött be. Hagyni akartam, de úgy kétségbe esett, hogy napokig kénytelen voltam végül visszafordítani. Ez egy rövid átmeneti állapot, nekünk magától rendeződött, hamarosan rá fog jönni a pici lány is a visszaútra.
2016. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyira meg tudom öt sajnálni mikor nem sikerül neki sir akkor szoktam visza forditani öt rug kapálozik a lábaival meg a kezeivel régebben sikerült neki az hogy hasra volt rakva és meg fordult most nem sikerül neki
2016. júl. 1. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd megtanulja
2016. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell sürgetni, bőven időben van még. Az enyémnél 1 hónap telt el aztán ment hasról hátra is, 5,5 hónaposan kb. Nem megy minden egyszerre, szépen lassan egymás után fog menni minden.
2016. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!