Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik a babátok éjjel...

Miben alszik a babátok éjjel ilyen melegekben? Nálatok hány fok van? Mekkorát esik a hőfok hajnalra?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8 hónapos, nyitott ablaknál body+pelus. A body ujjatlan, atléta forma. Nem merem csak pelusban, mert hajnalban szerintem megfázna. Nagyon meleg van, 28 fok, de azért az ablaknál ki lehet bírni.

Betakargatni nem lehet éjjel, mert álmában is azonnal lerúgja, amint a bőréhez ér a takaró.

2016. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Es akiknel az ablak nyitva van: tárva nyitjátok?
2016. júl. 2. 21:32
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Rövid ujjú body, 26,5 fok. Hajnalban 24-25 fok, nyitott ablaknál alszik (nem bukó), éjfélkor szoktam ránézni, vagy becsukom vagy kap egy könnyű takarót.
2016. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Másfél éves, a peluson van még egy vékony rövid pizsama most ebben a kánikulában, nem takarom be, mondjuk meg se tűri magán soha a takarót. Ha hűvösebb van, akkor belerakom azért egy nyári zsákba, ami csak egy pamut rétegből áll. Most hajnalban se hűl ki úgy a szoba, pedig a másik szobából egybe nyitva szellőztetünk. Az ágya az ablak mellett van, úgyhogy rá nem nyitom az ablakot, hajnalban nehogy megfázzon. De így úgy vettem észre elég komfortos neki, szépen alszik és nem izzad le éjszaka.
2016. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

4 hónapos babám ujjatlan bodyban alszik (persze+pelus)

A szobában a bébiőr szerint most 28 fok van...

A nagyok 5 éve felettiek egy szál kisgyatyóban alszanak

2016. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
En az egy szal pelust vagy csupasz felso testet kicsit kevesnek tartom. Azert alvas kozben lehul az ember teste,nekem.is kellemetlen lenne felmeztelenul aludni. En rovidujju bodyt es lenge pamut rovidgatyot adok ra, amin olyan laza agumi a derekem h nem szoritja ra a testere aruhat. Takarot nem viseli el. 11honapos, 26-27 fok van a lakasban es az ablak egesz ejjel nyitva van.
2016. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!