Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónaposan felállni?

3,5 hónaposan felállni?

Figyelt kérdés

Döbbenten olvastam egy fórumon, hogy egy 4.5 hós baba már 1 hónapja feláll. Úgy írta az anyuka, hogy folyton ülésbe kéreckedik, onnan pedig felnyomja magát állásba.

Én ezt nem hiszem, főleg, hogy szerintem erőltetnek neki mindent és az eleve "beteg" csípőjével nem foglalkoznak.


2010. ápr. 14. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze és már olvas is. Ugyan már. Ez csacsiság.
2010. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hogy magától nem áll fel az tuti, de az lehet, hogy amikor az anyukája az ölében fogja, kifeszíti magát és olyan mintha állna. persze,ha elengedné rögtön eldőlne, ez még nem állás.
2010. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

jaj na ne mááááááááár jóhogynem már köszön Jónapottal mikor megszületik...


Maximum kinyomja a lábát egyenesen, de ez HOL állás??

2010. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ááá. azt szokták nézni, rugózik-e a lábával. Ahogy írtátok, ez nem felállás.
2010. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy értette az az anyuka, ahogy a 2. irta. Az enyém is tudja ezt csinálni, de ez messze nem állás.
2010. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Igen, nyilván nem áll fel önállóan, hanem ahogy tartod az öledben, fogod a törzsét, lába ülő helyzetben, nyilván, ha olyan kedve van, erőlködés nélkül ki tudja nyomni magát a lábával. Sztem ez nem nagy kunszt, az én babám is csinálja, meg valószínűleg sok más baba is. Most 4 hós, de már régebbóta szórakozik ezzel, mikor meg akarom büfizetni szopi után.
2010. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

16:09-es!!!! Ilyen jot regen nevettem. :) Nagyon jo lehet a humorerzeked! :)

Ahhh szerintem sem igaz. Esetleg kifesziti magat vagy a kis labait es ezt nevezi az anyuka felallasnak!

2010. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, csupán arról lehet szó, hogy ahogy szilárd dolgot érez a lába alatt és fogják a hóna alatt, kirúgja magát. ez még messze van az állástól :)) mondani sokmindent lehet... olvastam épp itt, hogy 5-6 hónaposan ár szavakat mondott a gyereke valakinek... igen, meg 2 évesen disszertációt írtDD
2010. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Halljátok még fotót is mutatott róla... állítólag erős lába van és azért áll fel..


Döbbenet, hogy ilyen anya létezik, aki még provokálja is a felállásra! Ráadásul kitámasztás nélkül egyedül ül a baba egy képen. Persze úgy hogy előrehajol, a kezei a lába közt vannak.


Nekem is van 2 gyermekem, soha semmit nem erőltettem nekik!Mert mire és kinek jó az, hogy most lehet hencegni, hogy már ezt-azt csinál, később meg mindenféle baja lesz a kicsinek...

2010. ápr. 14. 16:18
 10/18 anonim ***** válasza:
16.09 vagyok:) én már csak ilyen viccelődve tudom kezelni ezt az állandó "másik anyuka túllicitálása" című mutatványt:))
2010. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!