Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam tapszeres, anyatejet...

A babam tapszeres, anyatejet is kap de sajnos nagyon keves van. Ne kovezzatek meg de hiaba csinalok barmit is ez van. Mindent bevetettem. Mikortol adhatok szilard etelt, fozeleket, gyumolcsot?

Figyelt kérdés
S mivel kellene kezdeni?
2008. szept. 27. 21:07
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Ja...s 3 honapos:-)
2008. szept. 27. 21:10
 2/46 anonim ***** válasza:
65%

Fél éves kor előtt akkor se adjál neki, csak tápszert. Addig nincs felkészülve a szervezete más ételekre.

De amíg van tejed, addig először mindig szoptass, és csak utána adj neki tápszert!

2008. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én is mindent megtettem, de elapadt a tejem.

Mi Hipp gyümölcslevekkel kezdtük de az almából, barackból is csinálhatsz levet, azt add neki kanállal.

Utána jöhetnek a gyümik szépen sorban. Alma, barack, banán, vigyázz a kakira!

Majd a krumplival kevert gyünik, zöldségek.

2008. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
Ha már betöltötte a 3. hónapot akkor kezdhetsz neki adni először almalét és őszibaracklét. Majd fokozatosan pépeset. Csak arra figyelj, hogy a két íz bevezetése között teljen el pár nap.
2008. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Mindig szoptatassal kezdem..es van, hogy eleg csak az de legtobbszor nem....emiatt inkabb a tapszeres eveseket helyettesitenem..persze csak akkor ha mar lehet.
2008. szept. 27. 21:21
 6/46 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat.....s milyen adaggal kell kezdeni???
2008. szept. 27. 21:21
 7/46 anonim ***** válasza:
82%

ez borzasztó,hogy már idáig jutottunk, hogy " Ne kovezzatek meg de hiaba csinalok barmit is ez van. "

ki kövezne meg?

akkor lennél rossz anya, ha csak a tejedet (ami kevés a babának) erőltetnéd.

2008. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam egy 30 éves konyvet, aszerint 3 hetes kortól:) Persze nem így csináltam. Úgy tudom, tápszeres babáknál, ha szépen fejlodnek, megfelelo a súlyuk, óvatosan el lehet kezdeni a szilárd ételt 4 hónapos korban. Mivel a szopi mellett tápszer is volt, én is elkezdtem. Gyumolccsel kezdtuk, aztán zoldség, most féléves a kisfiam, a husinál tartunk, imádja. Sok sikert!!
2008. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem potyara mondtam...mindenki cseszeget, hogy ha "keves tejed van akkor lessz majd tobb is"..ok..egyetertek..de mindez 3 honapja tart..tehat igy fog maradni.....mert nincs amitol tobb legyen csak ha valami csoda nem tortenik....s errefel meg mindenki azt vagja hozzam, hogy tuti nem szeretnek szoptatni azert allitom igy be.Pedig en lennek a legboldogabb......ha lenne tejcsim.
2008. szept. 27. 21:27
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt látod majd a kicsin, hogy mennyit kér, előbb pár kanállal, hogy szokja az új ízt. Aztán majd látod, hogy kér-e még. :)

Sok sikert!

2008. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!