Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam tapszeres, anyatejet...

A babam tapszeres, anyatejet is kap de sajnos nagyon keves van. Ne kovezzatek meg de hiaba csinalok barmit is ez van. Mindent bevetettem. Mikortol adhatok szilard etelt, fozeleket, gyumolcsot?

Figyelt kérdés
S mivel kellene kezdeni?
2008. szept. 27. 21:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
65%
ja persze a mi korosztályunk alergiás ez a korosztály meg +20fokban is 40fokos lázban lessz miért féltitek ennyire ?a gyümitöl semmi bajuk nem lessz csak kap egy kis + vitamint.mi 4 hósak vagyunk 1 honapja esszük a gyümit + zöldséget sok sikert
2008. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
92%

ezzel a tápszer miatti +1,5kg-val azért nem értek egyett.

vannak hízékony emberek és kevésbé hízékonyak,ugyanígy babák is.amelyik hajlamos a hízásra az az anyatejtől is +1,5kg-os lesz.ez csak egy vélemény.

de a hozzátáplálással egyet értek, már én is alig várom hogy végre ne csak "poros-vizet" egyen a kisfiam.(mert EGYÁLTALÁN NEM VOLT TEJEM)

2008. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
ja..meg mielott barki is mondana valamit..a gyermek egeszseges..semmi szervi baja nincs....nem emiatt duci
2008. szept. 27. 21:48
 24/46 anonim ***** válasza:
84%

2. válaszoló vagyok. Nekem a doktornéni mondta már nagyon korán, hogy adjak mást is a fiamnak mert nagyon vérszegény és a tápszerben nincs vas, ami elég lenne neki. Így is kapott vért szegénykém. Gondolom a dokik nem mondanának olyat, ami árthat a babának, és a nagyfiam is 3 hónaposan már kapott mást is és semmi baja!

Amúgy mindenki el tudja dönteni, hogy mit tesz, itt csak érdeklódik.

2008. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
meg egy komment....en se es az apja se kover .....tehat meg "rank" se foghato a hizasa....
2008. szept. 27. 21:50
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
a hízékonyság nem is örökletes.és ezzel nem azt akartam mondani, hogy duci lesz a gyereked.csak anyatejes gyerek is van +1,5kg-val.ezt nem kell a tápszerre fogni.
2008. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
......en csak velemenyeket szerettem volna...koszonom mindenkinek..nem akarok senkit osszeugrasztani:-)
2008. szept. 27. 21:53
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem is tetted

:D

mindenkinek boldog saját belátása szerinti legjobb gyereknevelést

2008. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
72%
ne foglalkozz senkivel tégy belátásod szerint.3 hós kortol nyugodtan mehet a gyümi
2008. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy neki ez a normális súlya, és akkor se lenne kevesebb, ha csak anyatejet kapna.

Nagyanyáinknak meg nincs annyi bajuk, mert ők még egész más minőségű ételt kaptak, nem volt agyonpermetezve, génkezelve stb.

A korai hozzátáplálás veszélyeit meg nem én találtam ki, hanem sok, egyetemet végzett orvos és kutató.

De ha te csak megerősítést vársz arra, hogy adhatsz neki mást is, akkor miért így teszed fel a kérdést, hogy "mikortól adhatok"?

2008. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!