Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam tapszeres, anyatejet...

A babam tapszeres, anyatejet is kap de sajnos nagyon keves van. Ne kovezzatek meg de hiaba csinalok barmit is ez van. Mindent bevetettem. Mikortol adhatok szilard etelt, fozeleket, gyumolcsot?

Figyelt kérdés
S mivel kellene kezdeni?
2008. szept. 27. 21:07
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:-)
2008. szept. 27. 21:28
 12/46 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam a 3. válaszoló.

Először csak két három kanállal (lehet hogy fintorogni fog), aztán minden nap egy kicsit többet. Pár nap alatt megszokja az ízt.

2008. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
koszi a biztatast....es a pontositast:-)
2008. szept. 27. 21:30
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy ne foglalkozz másokkal mit gondolnak, hogy tápszerezed. Én szoptatom, de azért mert van, ha nem lenne nekem se lenne más választásom. De soha senkit nem ítélnék el ezért!
2008. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
46%
Könyörgöm, még ha ti fél éves kora előtt etetitek is mindenféle gyümölcsökkel és zöldségekkel, másnak ne tanácsoljatok már ilyen hülyeségeket!!!! Valószínűleg nem most fog kijönni a negatív hatása a korai hozzátáplálásnak, hanem majd néhány év, vagy évtized múlva! Nézzetek csak a saját korosztályotokra!
2008. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

De jo annak aki tud szoptatni....nem irigylem..hanem orvendek.En is szeretnem...de ha nincs akkor valamit csak kell adjak neki..es sajna az a tap....

Nem eheztethetem csak azert mert egyesek szerint "kenyelmesebb nekem"

2008. szept. 27. 21:35
 17/46 A kérdező kommentje:
mi a baj a sajat korosztalyunkal?Ha tudsz valamit akkor mond....miert teves a hozzataplalas kerdese 3-4 honaposan???
2008. szept. 27. 21:36
 18/46 anonim ***** válasza:
47%

Az a baj a mi korosztályunkkal, hogy tele van allergiásokkal, meg bélbetegségekben szenvedőkkel, mert az anyáinknak azt sulykolták, hogy már pár hetesen szükség van más táplálékokra is. És itt az eredménye...

Az interneten találhatsz cikkeket a korai hozzátáplálás veszélyeiről. Egy ekkora babának még nincs felkészülve a szervezete arra, hogy pl. almát egyen. Azért van a tápszer, az direkt nekik van kifejlesztve. Inkább olvass utána, és utána döntsd el te, hogy adsz-e már neki valamit. Végül is a te gyereked.

De én személy szerint nem adnék neki fél éves koráig, csak tápszert.

2008. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
67%

a mai korosztály a mai táplálkozás miatt "selejtes".

nézd meg nagyanyáinkat, szerinted akkor akinek nem volt teje, nem kezdte el idejekorán a hozzátáplálást?és kicsit egészségesebbek,tovább élnek mint a mai korosztály.

2008. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
ok...meghallgattalak..de szerinted normalis dolog az, hogy a tapszer miatt tobb mint 1,5 kilo(!!!!!) tulsulyal van a gyermek???? 3 honaposan?...Es hidd el nekem, hogy nem haladom meg a megszabott adagot minden evesnel, abban az oraban ahogy elo van irva.
2008. szept. 27. 21:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!