Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam tapszeres, anyatejet...

A babam tapszeres, anyatejet is kap de sajnos nagyon keves van. Ne kovezzatek meg de hiaba csinalok barmit is ez van. Mindent bevetettem. Mikortol adhatok szilard etelt, fozeleket, gyumolcsot?

Figyelt kérdés
S mivel kellene kezdeni?
2008. szept. 27. 21:07
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
ha minket meghalgatsz akkor ugy csinalod ahogy akarod..:-)...errol van szo...:-))
2008. szept. 27. 22:03
 32/46 A kérdező kommentje:
szerintem jol irtam.."mikortol adhatok?..ebben beleertettem azt is, hogy masok mikortol adtak....
2008. szept. 27. 22:05
 33/46 A kérdező kommentje:
2008. szept. 27. 22:10
 34/46 anonim ***** válasza:
59%

Én még az elején írtam (a3. válaszadó)

Látom vannak itt nagy tudálékos emberkék is. Ne is foglalkozz vele, mert a végén még bebeszéli neked a sok sületlenséget.

2008. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Hú látom összejött néhány hozzászólás...Bár nekem nem sok hozzáfűznivalóm van, azt mindenesetre elmondom, hogy szerintem is hozzákezdhetsz a gyümölcslevekhez. Nyugodtan kóstoltathatod vele, nem lesz semmi baja, hamar kiszűrődik mit adhatsz neki, mit nem. Figyeld a reakcióját és a székletét - az mindent elárul. Az égvilágon semmi statisztika nincs arra, hogy mikortól "jó" hozzátáplálni. Minden baba más, és természetesen a vélemények is, mindenki elhisz valami...

Ami pedig a hízást illeti, az én babám szopik, csak anyatejet kap és mégis a 3. hóra megduplázta a súlyát!:) Semmi baja, gyönyörű baba.

Biztosan a tiéd is az, figyelj rá és nem fogsz tévedni...

2008. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont témába vágy: [link]
2008. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
78%
mármint vág :)
2008. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok!

Én du. tettem fel ezt a kérdést, szintén küzdök a tejjel,(4 hónapos a babám)egyszer csak csökkent a mennyissége, fogalmam sincs miért, eddig volt bőven, sőt napi szinten 3 héten keresztül sikerült lefagyasztanom + 150 gramot. Természetesen másra nem tudok gondolni csak a tápszeren de szinte félek íratni mert úgy néznek rám mint egy gyilkosra. Keresni az okát nem lehet, miért van ez a tápszermizéria ki rontotta el. Viszont ott van a lelkem aki éhes, por ide por oda de vmit ennie kell.Sokan gondolkoztam a hozzátápláláson, mikortól és mennyit, sokat olvastam erről ITT és még mindig nem tudom eldönteni, mert nem szeretnék ártani a babámnak! Arra a köv. jutottam hogy tápszerrel próbálkozom mert van választék;amíg tudok, kap vizet, teát, és 5 hónapos kora után elkezdem a hozzátáplálást. Nyílván próbálni lehet gyümölcsökkel, levekkel max. ha nem ízlik neki kiköpi.

2008. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
45%
Nem mondom,h élmény volt végig olvasni ezeket a vérre menő válaszokat.Az én Mazsolám 4és fél hós,a tejem kevés-de szopizik-tápszert is kap és sok féle gyümit és zöldséget.Régen ebből nem csináltak ekkora ügyet.Sírt a gyerek?Pálinkás kenyeret neki.Éhes?Egy kis tehéntejet.Ehhez képest mi gyenge kezdők vagyunk,mert a teljesen egészséges gyümit is félve adjuk oda nekik.Sztem hajrá,adj neki ezt is,azt is.Alma,banán,őszibarack,sárgarépa,sütőtök,krumpli,szőlő lé,alma lé.Ezeket szép egymás utánban.És a bev.központok tele vannak jobbnál jobb bébi kajákkal.Ha venni nem is akarsz,sok jó ötletet meríthetsz,h mit mivel keverhetsz és MIKORTÓL adhatsz.Egy előttem szólónak üzenném,h nem véletlen van ráírva,h akár már 4 hó-tól adható...és bízz magadban,ereszd el a a füled mellett a negatív válaszokat.Olyan jó a másikat leszólni!Mintha azok az emberek tökéletesek lennének!Pedig messze nem azok!Jó babázást,és jó étvágyat.
2008. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
49%
Az én babám is anyatejes+tápszeres,mi 13 hetesen keztük egy kis almalével,majd öszilé,most meg öszibaripüré.Ja és most 15 hetes és 7200gr.Nekem nem kövér,kis hurkás és én igy szeretem:)Ha elkezdenek mozogni,lemegy róluk a felesleg(ha van)Szép babázást
2008. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!