Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos babával több, mint...

4 napos babával több, mint két órás utat hogy szervezzünk? Nálatok hogy viselte a baba? Végigaludta az utat?

Figyelt kérdés

217 km

Volt, hogy kevesebb, mint két óra alatt megjártuk az utat, de ugye a forgalomtól is függ.


2016. júl. 3. 14:49
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Maternity. :)
2016. júl. 3. 15:18
 12/45 anonim ***** válasza:
53%

Mikor fogsz szülni?

Szerintem fèlúton álljatok meg egy negyedórára, akkor vegyétek ki, hogy ne legyen annyit egyhuzamban az a hordozóban. De lehet fel se fog ébredni mikor kiveszitek. Ha nem éhezik meg akkor mentek tovább, ennyi. :)

2016. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
17%
Vannak autós mózesek is. Nézz utána, lehet, hogy tudsz kölcsönözni.
2016. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
44%

Hasonló, bár még csak elméleti problémám van.

Amikor szültem az elsőt, akkor még Pesten laktunk, nem volt komplikációmentes a dolog, így szívem szerint a másodikat is ott szülném (aki reméljük hamar jönni akar, még csak most kezdtünk el próbálkozni).

Ugye ott mert már ismer az orvos, én is nyugodtabb lennék, a kórházzal is nagyon elégedett voltam, a férjem is ott lehetett (itt vidéken nem), ami szintén nagy nyugalmat adott nekem, de pont ilyen távolságba költöztünk mi is...

Szóval most azon megy a dilemma, hogy az akkori orvosomat válasszuk, de akkor hogy jövünk haza, vagy maradjak a közelben, de akkor tuti halál ideges leszek, hogy mi van, ha megint gáz lesz, nem lehet ott a férjem, van e olyan jó ez a kórház, stbstb......


Bocsi az offért :)

2016. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem jó egy közelebbi állami kórház fogadott orvossal, alapítványi szobával? Én a saját kényelmem miatt nem tenném ki ennek a babát. Órákig ülni egy autóban, ha esetleg baleset van, akkor még többet... Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy te sem leszel olyan állapotban, hogy órákig üldögélj.
2016. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
41%
14-es. Esetleg nincs opcionálisan közeli, de szimpatikus kórház?
2016. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Július 29. az időpont, szóval még van egy kis időnk.


Én azért választottam inkább ezt, mert már az első terhességem és bent létünk alatt is teljesen elégedett voltam az intézménnyel és az orvosommal, ott dolgozókkal. Csak ugye tavasszal elköltöztünk és így maradt az, hogy hazafele kicsit hosszabb lesz az út, mint legutóbb. De remélem, hogy minden simán megy majd, eddig sosem volt semmilyen fennakadás.

Hátha a kislányunk is olyan lesz, mint a fiunk, mert ő a 16 órás repülőutat is vagy végigaludta, vagy mosolyogva nézelődött, bár akkor ő már 6 hós volt. De azért bízom abban, hogy minden zökkenőmentes lesz.


Utolsó, azért egy állami kórház alapítványi szobáját ne hasonlítsuk szerintem egy magánkórházéhoz.

Nem csak a kényelem a szempont itt, de szerintem a szülők dolga eldönteni, milyen kórházat választanak.

2016. júl. 3. 15:34
 18/45 anonim ***** válasza:
35%
Akkor hajrá! Én akkor sem tennem ki ennek a babát. Arról nem is beszélve, hogyha valami baj lesz, akkor viszik állami kórházba, mert nincs nic ellátás ezekben az intézményekben, akkor pedig még rosszabb helyzetbe kerültök a nagy távolság miatt. Erre is legyen forgatókönyv. Én nem kockázatnék, és arra sem alapoznek, hogy a másik gyerkőc milyen volt. Minden gyerek más, sokszor a testvérek szöges ellentétei egymásnak.
2016. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Rendben, de nem ez volt a kérdésem! :)
2016. júl. 3. 15:42
 20/45 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 16-os!

Császárral született (nem kényelem miatt, hanem eü állapotom miatt) a kicsink és itt vidéken a két legközelebbi kórházban nem engedik, hogy császárnál bent legyen apa, pedig nagyon jó és szép élmény volt, szeretnénk még átélni. Persze amikor meg gubanc lett a műtét közben, kiküldték, engem meg bebótítottak, szerintem aludtam, mert onnantól se kép, se hang, szóval egy kicsit tartok az újabb császártól, ezért dilemmázok, mert az ottani dokim azért már tudja, hogy esetlegesen mire számíthat velem kapcsolatban. És sokkal nyugodtabb lennék én is... Csak az a 200 km meg rengeteg... :/

De természetesen nem vonom kétségbe az itteni orvosok tudását sem!

Na majd lesz valahogy...

Bocsánat az offért!

14es

2016. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!