Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos babával több, mint...

4 napos babával több, mint két órás utat hogy szervezzünk? Nálatok hogy viselte a baba? Végigaludta az utat?

Figyelt kérdés

217 km

Volt, hogy kevesebb, mint két óra alatt megjártuk az utat, de ugye a forgalomtól is függ.


2016. júl. 3. 14:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
78%
En is azt javaslom, hogy vegyetek vagy béreljetek egy bekothető mózest. Van isofixes ebből is. Ez jobb lenne a babának egy ilyen hosszú útnál, mint a hordozó. Lehet h nem is kéne kivenni túl sokszor ha elalszik. Es mindenképpen ugy utazzatok h ne legyen meleg! Sztem késő dèlutan, kora este indulni a legjobb ilyen esetben!
2016. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
57%
Mindig csodáltam az ilyen laza embereket, engem kb semmivel nem lehetne rávenni hogy az otthomtól 200 km-re szüljek és ennyit tegyek meg egy 4 napos újszülöttel. Bármi lehet, lerobban az autó, forgalmi dugó baleset miatt, mit csináltok egy ilyen pici babával? Na mindegy, nem az én dolgom, bátraké a szerencse. Ha valamiért muszáj lenne, akkor hajnalban vagy éjjel utaznék hogy ne legyen meleg és nagy forgalom se.
2016. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
49%

Komolyan nektek mi közötök van hozzá? Nem mindenki egy 30 éves csotrogánnyal jár, ami 150 km-ként lerohad, nem mindenki szar hordozót vesz!Ha lerohad az autó mi van? Autómentő stb...Gyerek megetet, pelenkáz a hátsó ülésen stb....

Kérdező! Van olyan bébihordozó, amiben fektethető a baba, javasolnék egy ilyet, ha van rá módod, persze egy megállót beiktatnék.

2016. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
60%

Istenem. Annak a 4 napos babának olyannyira mindegy hol alszik. Egy kórházban, otthon vagy autóban. 2 óra alatt megvan járva az út. Semmit nem fog belőle észlelni. Mi az, hogy "kitenni ekkora útnak" ...semmit nem érzékel belőle. De még a mózesben se lesz semmi baja egyszer ennyi idő alatt. Nekünk 1 óra volt az út+itthon még a mózesben aludt egy órát.Húúúú...semmi baja nem lett.

Kocsiban klíma, ez nagy előny. Nem kell 200 fokban vagy huzatban lennie. A mózes is jó ötlet, ha megtudjátok oldalni. De végig fogja aludni. egy 4 napos baba midnent végigalszik. :)

2016. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
*hordozóban nem lesz baja...
2016. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
45%
Semmi közünk hozzá csak gondolom mindenkinek szemet szúrt hogy egy 4 azaz négy napos újszülöttről van szó aki négyes napja bújt ki az anyja hasából és az átlag ember azon is parázni szokott hogy juj biztos megfelelő ruhában viszem e haza a kórházból a 10 percre lévő otthonomba, és viszonylag ritka az "á majd a hátsó ülésen pelenkázom a 40 fokban" hozzáállás :D.
2016. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
47%
Miért kellene pelenkázni útközben. Úgy indulnak el, hogy eszik és pelenkázza. Hazaérnek újra eszik és újra pelenkázza.
2016. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
55%

#26 milyen 40 fokról beszélsz?Van klímájuk.

Komolyan tök röhej,hogy mindenbe beleköttök,mi közötök van ehhez?:D Az ő gyerekük.Nem lesz semmi baja,100-200 éve még lovaskocsis többnapos útra is vitték a piciket,ha muszáj volt.Nem kell túlreagálni a dolgokat,vigyáznak rá.

2016. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
27%

26 klímáról hallottál már??? :O

Ami nem azt jelenti, hogy 20 fokot csinálnak a kocsiban, miközben a gyerekre fújatják! Kórházból kell hazamenni! De ha csak úgy készülnének valahova, akkor sem kell itt hanyatt esni!

2016. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
33%
A 23-asra reagálva írtam aki azt írta ha lerobbannak autómentő és pelenkacsere a hátsó ülésen. Ezt képzeltem úgy hogy a 40 fokban várják az autómentőt és nem a klímás működő autóban. Nyilván ha nincs gond akkor nincs, de én olyan vagyok hogy mindig ott motoszkál bennem a "mi lesz ha.." ez nem biztos hogy jó tulajdonság. Nem kell a lerobbanáshoz 20 éves járgánx, a vadiúj szuper verda is lehet defektes pl. De nem kell mindig a legrosszabbra gondolni :). 26-os
2016. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!