Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám miért kezdi...

4 hónapos babám miért kezdi elhagyni a délutáni alvását?

Figyelt kérdés

Esténkén jól alszik. Felkel cicizni, aztán szundi tovább.

Olyan 8-ig 9-ig szoktunk aludni, felkel, szopi, tisztába rakás, öltöztetés, játék stb.

10-11 felé szoktam lerakni. Mindig így van és már tudja, hogy alvás jön, mert nyűgös és hamar elalszik. Ilyenkor 2 ig elalszik. Utána. Fent van 1-1,5 órát megint vagy néha picit többet.

Eddig ha délután leraktam aludt. De most is lerakom, csak egy fél órát alszik.

Ami amúgy nem baj, csak van, hogy estére olyan nyűgös lesz, amiért nem aludt.

Mert pancsi után egyből cici, aztán alszik is.

De van, hogy semmi se használ. És nem hasfájós szerencsére, hogy az lenne a baja.


Szóval tudom, hogy most már egyre többet lesz fent, de ez így normális, hogy a délutánt kihagyja?



2016. júl. 3. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb kell neki, a vilag egyre erdekesebb, o meg azert elfarad. A mienk 2 oraja hangosan dumal, sikitozik, nevet egy jatekat fogva. Aztan sir egy kicsit, mi cirogatjuk es elalszik.:)
2016. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint vannak furcsa napok amikor változik a baba alvása és vagy így marad, akkor változhatott az alvásigénye, vagy visszaáll az eredetire 1-2 hét alatt. Nálunk minden mozgást megelőzte hasonló. Amikor először fordult hasra nem tudtam elaltatni az utolsó nappali alvásánál. Visszavittem földre mivel előtte is elvolt ott és meg is csinálta 2 hét gyakorlás után. De voltak furcsa dolgok a nappali alvással előtte is, nem csak ez az alkalom. Amikor mászni kezdett is maradtak ki alvások, azt hittem átáll 2 alvásra mert napokig úgy aludt de nem, visszaállt 3-ra.
2016. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!