Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás és mellé tápszer...

Szoptatás és mellé tápszer akkor mennyi tea?

Figyelt kérdés
Napi 8 x szoptatok és 2x tápszert adok babámnak kiegészítésként. 4 és fél hónapos. mennyi teát kellene így innia vagy a szopi miatt meg van a folyadék a tápszer mellé? Tudom, hogy szoptatáskor nem kell külön itatni a babát az előtej miatt, de tápszereseknél kell a tea vagy a víz. Nos mi vegyesen vagyunk, így mit kell itassak, ha kell egyáltalán?
2010. ápr. 14. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom kezdettöl fogva tápszeres volt,és a doki azt mondta az a folyadékbevitel elég neki.Ő nem is ivott meg mást sokáig.
2010. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is fele felébe etetem. Napi 4x tápi és 2x cici. 4 hetes kora óta teáztatom is. Minden evés között megkínálom, legtöbbször nem is iszik, de van mikor megiszik egy dl is. Nem inná ha nem lenne szomjas. Most 4 hónapos múlt.
2010. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kislánykám jó ha megiszik napi 30ml teát azért kérdeztem, de gondolom inná ha szomjas lenne...
2010. ápr. 14. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha nem iszik többet,az anyatej fedezi a folyadékigényét.
2010. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értem. A tápszer mellé miért kell víz vagy tea? Egy tisztán anyatejes és egy tápszeres baba is kb. ugyanazt a mennyiséget eszi, és mindkét táplálék jelentős része víz. Akkor miért kellene mellé bármi?

Szerintem semmi tea. Egyébként egyszer azért rákérdeztem a dokinktól (kisfiam kb. fele tej,fele tápszert kap), nem is értette, miért akarok bármit adni mellé.

2010. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!