Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában mennyi egy bébiszitt...

Általában mennyi egy bébiszitter óránként?

Figyelt kérdés

4 hós a picibabánk, Dabas környékén lakunk.

És szükségem lenne legalabb heti egy alkalomra amikor kitudnék kapcsolódni. Ami nálam lovaglás lenne.

Senki sincs aki vigyázzon a babára. Apa vidéken hetezik, csak vasárnap jön haza. Apósestig dolgozik, anyós elhagyta apóst és nem a közelbe ment. Anyukám se a szomszéd faluban lakik.

Szerintetek hülyeség lenne heti 1-2 órára hívni bébiszittert? Vagy önző dolog?

Mert van is lovam. "Ezer éve" nem foglalkoztam vele. És 24-ből 24 et a babával vagyok születése óta. Segítségem is csak az első 6 hétben volt. Itthon is én csinálok mindent. És úgy érzem, hogy ez már kell nekem..



2016. júl. 8. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem önző dolog, más is így oldja meg, akinek nincs segítsége és futja rá. Függ hol alkalmazol szittert, felénk 800-1200 ft óránként.
2016. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bem onzoseg, nekem is van mert semmi segítségem napközben, férjem dolgozik. Én is dolgozom igaz itthon és keveset (heti 2*2 óra) amit a férjem vállalkozásba fektetnek (rendelesfelvetel stb) emellett járok edzeni és nemettanarhoz. Van babysitterunk. Győrben lakunk,800-1500 át kérnek el.

Én 1000/órát fizetek, jól meg kell válogatni mert sajnos legfőképpen a fiatal, tapasztalatlan lányok kérnek el 1200-1500 Ft ot :/

Azért az 1000 Ft reális szerintem.

2016. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Én alvásidőben mennék el a helyedben. Ilyenkor még sokat alszik a baba. Az ár pedig, ahogy az első írta akörül mozog.
2016. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hírdest meg inkább és olcsóbban is el fogják vállalni,ne engedd,hogy legomboljanak Nekünk volt egy főiskolás lányzónk akit hírdetés útján találtunk én szabtam az árat.ami kevesebb volt mint 5 óra az 3000ft ami több 5000ft fixen és kész.Vállata semmi gond nem volt vele bár az enyém 3 éves volt akkor már .
2016. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!