Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Romlott bébiétel? Kidobjam?

Romlott bébiétel? Kidobjam?

Figyelt kérdés
Kiváltottam a Hipp csomagot és olyan bébiétel volt benne,hogy a püré egybe áll benne,körülötte egy kis lé van. Olyan,mintha megfagyott volna és kezdene kiengedni,nagyon gusztustalan. Pedig 2011-ig jó,az van rajta. Kidobjam?
2010. ápr. 15. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális:-) Így néz ki belülről:_) Össze kell keverni:-)
2010. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha rendesen le volt zárva, és nem is büdös, nem hiszem, hogy baja van. Volt már, hogy olyan húsos- zöldséges bébiételt vettem, aminek a tetején volt egy kis lé, és az étel meg össze volt állva. Ha nem büdi, és megkóstolod, és nem is rossz az íze, akkor nem romlott, csak össze kell keverni, és fel kell melegíteni és adhatod is a babádnak.

2010. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyümiknél nálunk is szokott ilyen lenni (a zöldségeknél nem tudom, mert én főzök a fiamnak). Én azt szoktam csinálni, h összekeverem, megkóstolom. De amúgy nem szoktak romlottak lenni, hanem a folyadék válik ki -vagy hogyan is mondják :))))))).

Kóstold meg, az a biztos, de sztem odaadhatod!!!!


*Sz*

2010. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne dobd ki, melegítés után össze kell keverni, semmi baja.

Akkor romlott (de ez rá is van írva), ha a kupakja benyomható (púpos).

2010. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!