Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek miért vannak?

Ezek miért vannak?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a babám, és az első kérdésem az volna, hogy estére miért van az neki, hogy csak anya-anya? Most kezdi elhagyogatni a délutáni alvását, nem lesz nyűgös, de csak velem van el olyankor. Délelőtt is meg délután is tök jól elvan magában. Csak így estére, lebirom rakni, nem kell cipelni, csak ott üljek mellette. Egyébként nem zavar, csak furcsa picit. Vagy nem is tudom:)


A másik kérdésem az, hogy napközben nem sokakat eszik, de ezt pótolja este. De éjszakánként kel kb 1* 2*, eddig evett szépen, aztán szundi tovább. Egy pár napja viszont rászokott arra, hogy felébred, a cicit nem is fogadja el, picit nyűglődik, aztán szundi tovább. De van h nyűgi közben szopizik egy kicsit, ami kb annyit tesz h szív 3-4 et, és szundi tovább.



2016. júl. 9. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Azert csak anya, anya mert 4,5 hónapos. Pici baba. Neki anya kell. Nem is igazán várható el, hogy egy ilyen csepp baba el legyen magában. Illetve vannak szerencsések, akiknek hosszú ideig elnézelődik a babája, de az en fiam pl. nem ilyen volt. Ölbe baba volt, ha letettem nyuszitett, igy inkabb fogtam. Ma mar jol el van egyedul, szepen eljatszik ,1 eves mult.


Lehet ,hogy szomjas éjszaka nem? Meleg az idő,száraz a levegő. Megszomjazhat. De az is lehet, hogy nincs különösebb oka. Majd elmúlik. Vannak nehezebb időszakok, majd változik úgyis.

2016. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Első kérdésedre egyetértek első valaszoloval, és még hozzatennem, kúszik e? Nálunk ennyi idősen azért kellett mindig anya anya, mert már kíváncsi volt, de nem tudott magával mit kezdeni, hiszen nem ért el semmit. Én viszont odaadtam és ez tetszett neki.

Másik kérdésed, talán szomjas, talán nyugi kell neki, mert rosszat álmodott. Cumit nem próbálod ki?

2016. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hetes korától csak anya-anya és minden percben! 8 hetesen már csak 3x eszik éjjel. Azért csinálják, mert ilyenek a babák...
2016. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!