Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az az életkor, amikor még...

Mi az az életkor, amikor még bevállalnátok a 2. gyermeket?

Figyelt kérdés
Mekkora korkülönbség, ami két gyerek között még ideális szerintetek?
2016. júl. 15. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más. Nem ez döntene nálam.
2016. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoztatott, h ideális vagy sem, 35 évesen várom a másodikat, nyolc év lesz köztük. Így alakult, a harmadikat viszont sztem már nem vállaljuk be.
2016. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

34 éves vagyok, pár hét, és megszületik a hugi (36 hetes kismama vagyok most). 7 év lesz közöttük. Ha most nem császárral születik, akkor még 2 éven belül bevállaljuk a harmadikat is.

Unokatesóm 3 évvel idősebb tőlem, 1 héttel fiatalabb a terhessége. Van már 2 lánya, akik 19 és 17 évesek, most fiút várnak.

2016. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28 vagyok van már egy 22 hós fiam most erkezik januárban a kistesó és ha ez is császáros szülés lesz akkor 32 körül jöhet a harmadig ha anyagilag is úgy állunk majd. 35 felett én már nem szeretnék szülni. Mindenkinek más az ideális.
2016. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
33 éves vagyok most 5 éves a lányom és 7 hetes terhes vagyok ,ha lesz bármikor és bárhányszor baba megtartom nem érdekel sem különbség sem létszám.Mindenünk megvan hozzá.
2016. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24 éves voltam mikor a lányom született,most 29 vagyok.Nekem 40-ig belefér.
2016. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen szültem az elsőt.

38 évesen a 4. babámat

Az első és a 4. között 8 év korkülönbség van.

Nálam ez nem volt szempont, hogy mennyi az ideális korkülönbség...

Az, hogy a tesók, majd hogyan állnak egymáshoz, nem a korkülönbség fogja eldönteni.

Szerintem...


Van olyan a gyerekeim között, hogy csak 1 év vanköztük és van...ahogy írtam 8 év :)

Nevelés sokat dob azon, hogy állnak a tesók egymáshoz.


Ha anyai szempontból kérdezed: a kis korkülönbség abból jó, hogy együtt esznek, alszanak (tapasztalat) Egyfélével szeretnek játszani. A nagyobb korkülönbség abból jó, hogy pl. ha télen indultok, nem kell öltöztetni kettőt, csak egyet.


Nekem volt úgy a 3 nagyobbal, hogy amíg a kicsit öltöztettem a 2 nagy levetkőzött :)


Szóval... :D :D :D

2016. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
45
2016. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a korkülönbség határozza meg a testvéri kapcsolatot, hanem a gyerekek személyisége, a szülők hozzáállása a testvérekhez.

Mindennek megvan az előnye es a nehézsége. 15 ev korkülönbségnél már inkább két egykeként nőnek fel, de ennek is biztos megvannak a szépségei.

Mi közepes korkülönbséget tervezünk aztan majd meglátjuk mert mar most 4 év lenne köztük, tehát inkább nagy lesz. 38 éves koromig meg be mernem vallalni szóval van 5 évem, a ferjem 5-el idősebb.

2016. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

23 évesen szültem az elsőt.

Most 19 hónapos. 25 éves leszek:) év végén szeretnénk belevágni a babaprojektbe:)

2016. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!