Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, mit tanácso...

Mi a véleményetek, mit tanácsoltok? Felajánlanám egy budapesti kórháznak egy újszerű állapotban lévő SAMSUNG monitort. Az a kérdés, hogy jutassam oda, ha nem akarok felutazni.

Figyelt kérdés
Vidéki kismama vagyok, autóval nem szeretnék bemenni a városba.Ne nevessetek ki, de nem vagyok hozzászokva a budapesti nagy forgalomhoz.Budaőrsre bemegyek, az még nem gond. Buszozni nem tudok egy nagy monitorral és egy 8 hónapos babával. Elöre is köszi mindenkinek!
2010. ápr. 15. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
bocsi a kérdésért, de ez milyen monitor?
2010. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
SyncMaster 957p, szóval ez nem egy kis darab.
2010. ápr. 15. 21:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos?
2010. ápr. 15. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hívd fel őket, és kérdezd meg, h pl. nem szállítanak-e beteget felétek, mert akkor biztos szívesen megáll érte a mentő is.
2010. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm, azt hittem, valami speckó orvosi kütyü, csak azért volt fontos.
2010. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, ha kell nekik, jöjjenek érte, úgyis mindig szállítanak beteget.

Vagy hogy gondoltad, sziasztok, hoztam egy monitort? Vagy már meg van beszélve?

Bocs az értetlenségért.

Amúgy nagyon jószívű vagy, hogy adod a monitort, és még költenél is a saját benzinpénzedből és idődből erre.

2010. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egészségügyi fősulit végeztem, azért gondoltam a kórházakra, tudom, hogy nincsenek eleresztve pénzzel, és egyéb felszerelésekkel.Ráadásul a Heim Pál Kórházat ki is rabolták.Sajnálom őket, és a kisbetegeket.
2010. ápr. 15. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Én szerintem a legjobb megoldás az lenne ha megbeszélnéd azzal a budapesti korházzal.hogy a te legközelebb lévő korházba beviszed mert nem tudod másképpen eljuttatni és az ottani illetékes akivel beszélté az oldja meg hogy onnan elviszik pl:amikor egy beteget szállitanak onnan persze mentővel!

És ténleg nagyon aranyos ez tölled kevés ember van ilyen lehetnénk többen!

2010. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!