Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel egyből a 8 és...

Miért kel fel egyből a 8 és fél hósom ha beteszem a kiságyba? Eddig mindig igy altattuk, most felkel. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezer dolog lehet....

De még szeretne valamit bizti

Vagy az alvos tej

Vagy az alvos kabala

Vagy cumi

Vagy hogy csak nézhessen még egy kicsit mielőtt elalszik.


Ez a "búcsúzásos korszak"nekunk is elkezdődött valamikor.még simogattam egy kicsit, párszor leellenőrizte ott vagyok e még és elaludt :) pedig teljesen önállo elalvásos gyermekem van.

Főleg olyankor van ez ha napközben szorongása volt pl bölcsibe szoktatás idején is visszajött.


Ja es asszem pont 8.hótol jönnek be az átmeneti félelme! Gyermekem a szokásos utcárol behallatszodo kukásautotol kezdett de pánikszerűen rettegni, a kiságybol is kivetődött ijedtében amit nem csinált soha azelőtt meg azután sem es elvileg nem is volt rá képes.de mindig megnyugtattam egyutt néztük az ablakbol meséltem rola es elmult

2016. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*átmeneti félelmek
2016. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig gyonyoruen aludt, ejjel 10-14 orakat, 7 hetes kora ota. Az esti rutinunk igy nezett ki: furcsi aztan tapszeres vacsi, azon elaludt, majd miutan kicsit magahoz tert magamra vettem es kabe negyed ora alatt melyen bealudt.

Ezutan batran betehettem a kisagyba sosem volt panasza, sosem kelt fel.

Most kabe 10 napja azt csinalja, hogy minden alkalommal amikor atteszem es leer a teste a matracra akkor felkel. Terden all es sir.

Ha kiveszem a mellkasomra akkor alszik tovabb.

Igy maga az altatas van, hogy 2-3 orat is elhuzodik.

Most pl masodjara teljesen felekelt. Ilyenkor borul a pontos es jol bejaratott napirendunk is, mert most sokaig fenn lesz masnap sokaig alszik.

Ketsegbe vagyok esve.

Nem akarom, hogy "beszoktassa" magat a mi nagy agyunkba, annal is inkabb, mert felkel apuka ebresztoorajara hajnal 4kor.

Nem tudom mit tehetnek?

2016. júl. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!