Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haragszanak a babák a szüleikr...

Haragszanak a babák a szüleikre mikor olyat csinálunk velünk amit utálnak? ( pl. kiszívjuk az orrukat)

Figyelt kérdés
4 Hónapos a kisfiam és úgy üvölt ha szívom az orrát,mint a fába szorult féreg.Utána meg vigasztalom,de ha ránézek,még jobban sír.Haragszik??
2008. szept. 29. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez megy....

de ha én abbahagyom akkor máris mosolyog :)

közben beszélj hozzá és utána gyorsan vedd fel és beszélj neki kedvesen, vagy mutasd meg a kedvenc játékát és eltereli a figyelmét. mi ezt csináltuk és már csak addig sír míg porszívózom neki.

kitartás! 4hónapos kisfiú anyukája.

2008. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és szerintem nem haragszik, csak fél meg biztos kellemetlen neki. én kipróbáltam magamon is hogy vajon mit él át és nekem sem volt kellemmes.
2008. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom elterelni a figyelmét,mert annyira benne van a sírásba,hogy olyankor nem lát és nem hall.
2008. szept. 29. 09:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem haragszik. :) Csak rosszul esett neki, és hangot ad ennek. :) Én orrszívás után hasra fektettem és gyengéden ütögettem-rezegtettem a popóját, ettől megnyugodott. Bár minden babánál más válik be. Ha felvettem és babusgattam, annál jobban sírt. :/
2008. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!