Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Irjatok kerlek nagyon...

S. O. S Irjatok kerlek nagyon fontos! Mit tehetek ilyenkor vigyem orvoshoz? Megijedt es latom rajta hogy fel es ordit annyira sir

Figyelt kérdés
Volt bent a szobaba egy nagy molylepke parom megfogta es megmutatta neki tetszett neki nem felt ra repult a falra es a fiam nagyon megijedt azt hiszi hogy az agyon van es ordit most aludt el de mar 2x felsirt mit tegyek?mitol lehet ez?
2016. júl. 18. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A fiam 15 hós. Nagyon sok mindent megért.
2016. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De,az ő kis szintjèn magyarázd el neki, hogy nem bánt, ès kirepült az ablakon ès kint alszik a lepke.
2016. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez érdekes ,biztos a lepke gond?Csak mert pontosan ugyan ekkora fiam van és nem tudom elképzelni ,hogy egy moly ennyire lesokkolja.Mindenesetre orvoshoz ne rohanj vele max ha órákig nem tudom megnyugtatni.
2016. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen a lepke..nagyon felos ha volt bent egy legy azt meglatta es attol felt de nem remult meg ettol a lepketol nsgyon megijedt

Szo sincs rola h ertelmetlen akarmit mondok neki megerti csak mikor remulten sir nehez megnyugtatni persze mondtuk h nincs semmibaj stb

Az ejszakat vegig aludta mellettem

2016. júl. 19. 05:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!