Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lassan 2 éves kisfiam pár...

A lassan 2 éves kisfiam pár napja nagyon keveset pisil! Máskor volt hogy éjjel is cseréltem egyszer pelust, most napközben inkább azért cserélek, hogy friss legyen rajta! Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma kipróbáltam, hogy akkor cserélek, ha tele van a pelus, fél12-től este fél7-ig rajt hagytam és szinte semmi nem volt benne! Ez baj?
2016. júl. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem iszik??
2016. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de iszik!ezért sem értem,hogy most miért pisil ilyen keveset!máskor 1 nap 3-4 pelust elhasználtunk
2016. júl. 19. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy már vissza tudja tartani. Vedd le róla napközbeni a pelus , hátha megértem a szobatisztaság rá.
2016. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éjjel egy 2 éves gyereknél már rég nem kéne pelust cserélni. Mindenképp itasd többet de ilyen melegben jobban ki is izzadja a folyadékot, azért is pisilhet kevesebbet. Orvoshoz emiatt még nem vinném. JA és egyen sok gyümölcsöt is!
2016. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. júl. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!