Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora volt a gyermeked...

Mekkora volt a gyermeked amikor először kapott antibiotikumot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 07:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%

rögtön születése után elővigyázatosságból.

aztán talán másfél évesen legközelebb.

2016. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

10-es, nyilván. Utáltam betegen otthon lenni. Utáltam szenvedni. Meglepő?

Egészségesen szerettem hiányozni, de sose kívántam, hogy bár betegen fetrenghetnék.

2016. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, ne foglalkozzatok egymással. Hihetetlen, hogy minden kérdésnél ez kezdődik. Mindenki úgy intézi, ahogy akarja.


És köszönöm a válaszokat..

2016. júl. 21. 11:19
 14/28 anonim ***** válasza:
5 hetesen vénásan. Húgyúti fertőzése volt.
2016. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Egy órás.

Szülés előtt két nappal Straphylococcust tenyésztettek nálam és preventíven antibiotikumot kapott.

2016. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

6 hetesen,sajnos. :( Nekem hörgőgyulladásom volt,gyakran visszatér.Köhögött néhányat a babánk,elvittük dokihoz,aki szerint piros volt a torka,így gyógyszert írt.Azt mondta,hogy ilyen pici korban nagyon fontos,hogy gyógyszerrel támogassuk a gyógyulást,hiszen még védőoltást sem kapott,és egy újszülött betegsége egyértelműen rizikófaktor.

A nagyfiú hasonlóan kb. 2 hónapos volt,elkapta tőlem a hörghurutot,de ő nagyon rosszul volt akkor.Kórházban is voltunk.

A mi dokink rögtön az antibiotikumhoz nyúl. :(

2016. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom 3,5 évesen, kicsi 8 hónaposan.
2016. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Értem..Az enyém 7,5 hós, és a doki azt mondta, hogy egy picit piros a torka és azért irta fel..
2016. júl. 21. 18:59
 19/28 anonim ***** válasza:
18 hónaposan, mandulagyulladása volt.
2016. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Két éves múlt. Bölcsi kezdés után pár hónappal tüdőgyulladás. Mult héten gennyes torok gyulladasra. Két és fél éves múlt.

A gyerek orvosunk csak akkor ír fel ha muszáj. Egyszer már váltottunk orvost pont ezért mert egy két kohintesre antibiotikumot akart adni.

Mind két betegségből hamar és szépen meggyógyult. Mondjuk én lázat is csak akkor csillapítók ha rossz a közerzete tőle. Na meg 39 felett.

A bolcsit is jól birja hal istennek. Ezt a két nagyobb betegséget leszámítva semmi baja nem volt.

2016. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!