Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora volt a gyermeked...

Mekkora volt a gyermeked amikor először kapott antibiotikumot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 07:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ez a baj..hogy én sem értem..és azon gondolkozok, hogy vajon kellett-e úgy igazán ez az antibiotikum..Mert tényleg csak annyit mondott, hogy egy kicsit piros a torka..
2016. júl. 21. 21:55
 22/28 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is kicsit piros volt a torka meg egy napig lázas volt vittem hétfőn orvoshoz, megnézte, azt mondta csütörtökön vigyem vissza. Nem írt fel semmit mert azt mondta vírus. Csütörtökön rendben volt.

(Én írtam, hogy 5 hetesen kapott vénásan először)

2016. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
7 hetesen kapott először. Aztán 1,5 éves koráig még 6-szor. Volt, hogy tényleg kellett, tüszősmandula gyulladás, húgyúti fertőzés, de legtöbbször nem kellett volna. Orvost váltottam, azóta nem kapott antibiotikumot, pedig volt beteg párszor, de mindig vírus volt. Lassan 1 éve nem kapott.
2016. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
8 hetesen kapott véres széklet miatt.
2016. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
A lányom 14 éves a fiu 10 éves és még soha nem kaptak antibiotikumot. Nem vagyok AB ellenes csak egyszerüen igy alakult. Nem fájt még a torkuk és a mandulájuk sem. Nem szoktak betegek lenni 1x 2x szedtek össze életükben fosós hányos virust de ez volt a max.
2016. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Tom Benko ***** válasza:
A nagyobbikat nem tudom, ritkán beteg, akkor sem nagyon. A kisebbik viszont alaposan megjárta, gondolkoztunk, hogy beoltassuk-e bárányhimlőre is, és elvetettük. Rossz ötlet volt, elkapta a bátyjától, és egy hetet a Lázárban töltött az intenzíven. Infúzióban kapta az antibiotikumot.
2016. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
11 évesen kapott először, egy gyengét, igaz többször is felírtak neki , de a patikus barátnőm nem engedte, hogy szedje, és valóban néhány nap múlva elmúlt minden baja. Óvodásként egy napot sem hiányzott, noha több járvány is volt. Ha magától küzd meg a szervezet néhány kórokozóval, sokkal jobban megerősödik az immunrendszerük, az antibiotikum köztudott, hogy gyengíti az immunrendszert.Ha nem túl súlyos a baj, inkább ne adj neki, bár az orvosok nagyon szeretik felírni....l
2016. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Tom Benko ***** válasza:
Az antibiotikum gyengíti az immunrendszert? Erre valami korrekt forrást tudsz adni? A "betegséggel való küzdelem erősíti az immunrendszert" meg mese habbal. Az igaz, hogy ennek révén a szervezet megtanulja felismerni a fertőzéseket, de én nem tenném ki szenvedésnek a gyerekeimet, ha nem muszáj. A fertőpzés megvolt, a szervezet már felismeri, utána gyógyuljon ki minél hamarabb - na, erre való az antibiotikum.
2016. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!