Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lemondanátok a tornáról, ha...

Lemondanátok a tornáról, ha az Apukánál sír a baba?

Figyelt kérdés
Szülés alatt 25 kg feljött rám, ezért edzőterembe kezdtem járni heti 2-3 alkalommal. Ez azt jelenti, hogy alkalmanként 2 órát vagyok távol, ez alatt a férjem van a babával. A babám 4 hónapos, néhány hete nagyon anyás, másnál nincs el, főleg ha álmos. Ma 45 percen keresztül sírt, miután elmentem. A férjem megpróbált mindent, de nem nyugodott meg, végül betette a kiságyba, ahol a babám álomba sírta magát. Rossz érzés, mert én sosem hagytam sírni. Lemondanátok az edzésről vagy meg kell szoknia a babának, hogy néha mással is ellegyen?
2016. júl. 22. 20:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Apa miatt sem. Ő is a szülője a kicsinek, és muszáj, hogy a baba vele is törődjön.
2016. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Első körben biztos, hogy leb*sznám a férjemet, amiért sírni hagyta, ilyen nálunk nincs (mondjuk ő nem hagyta volna amúgy sem).

A tornát pedig felfüggeszteném egy kicsit, és a jelenlétemben igyekeznék szoktatni a picit ahhoz, hogy apával is ellegyen. Úgy értem, hogy ott vagyok én is, de apa pelenkázza, öltözteti, fürdeti, játszik vele, én csak jelen vagyok. Így hamar megszokja, hogy apával is ugyanolyan jól el lehet lenni. Nem írtad, hogy szoptatsz-e, de ha nem, akkor apa etetheti is, az is fontos.

2016. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

mégis mit kellett volna tennie az apukának ha a karjában sem nyugszik meg?? hagyni hogy hányásig sírja magát?

kérdező, én nem vagyok híve hogy a gyermek irányítson, de ebben az esetben felfüggeszteném igen, főleg hogy az a saját tapasztalatom, hogy úgy 7-8 hónapos korukra kinövik ezt az anya függőséget, és addigra megtanulnak ellenni nagyikkal apuval stb..szerintem adj pár hónapot a babádnak, tornázz otthon.

2016. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

De fura, nalunk egyaltalan nincs ilyen, bar teny, hogy a ferjem egyreszt nagyon kreativ es gondoskodo apa, masreszt kezdettol tudatosan ugyeltunk ra, hogy ne ram maradjon a gyerek fullban. Mind az en, mind az o, mind a baba lelki egeszsege miatt.


Nem fuggesztenem fel a tornat, ha ennyit hiztam volna, szerintem a ferjed is szeretne, hogy ismet nonek erezhesd magad es boldog legy. Gondolom a sulynovekedes mertekebol, hogy inzulinproblemad volt, nagyon sajnalom, annak is jot tesz a sport! Hajra!:)

2016. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Igen, lemondanám. Az hogy nyöszörög egy kicsit nèlkülem az okè. De az egy órás sírás nekem nem fèr bele, èn igy nem tudom jól èrezni magam. Tornázz otthon, ès baba mama tornán.
2016. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Igen lemondanék róla!! Otthon is tudsz tornázni.. Tökéletes jó kis tornák vannak a neten...
2016. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Persze hogy lemondanám!
2016. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
nem. az apja is ugyan annyira felelős érte és képes ellátni (jó esetben) a babát, mint az anya. és 2 óra nem a világ vége, de azt megbeszélném az apával, hogy babát sírni nem hagyunk.
2016. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Én alvásidőben mennék tornázni. Elaltatom a gyereket, vagy apa altatja úgy hogy szükség esetén tudok segíteni, utána elmegyek 2 órára. Az esetleg felébredő babát meg ellátja apa.
2016. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem lehet otthon edzrnu? Miért kelllepontptni? Pedig hasznos tanács. Persze nekem is kell hogy elszabadulhak és kikapcsolódjak. De mem ilyen áron. Majd akkor ha a gyermekem nyugodtan tudhatom,mert tudnám mig én kikapcsolódok ők szenvednek itthon.
2016. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!