Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lemondanátok a tornáról, ha...

Lemondanátok a tornáról, ha az Apukánál sír a baba?

Figyelt kérdés
Szülés alatt 25 kg feljött rám, ezért edzőterembe kezdtem járni heti 2-3 alkalommal. Ez azt jelenti, hogy alkalmanként 2 órát vagyok távol, ez alatt a férjem van a babával. A babám 4 hónapos, néhány hete nagyon anyás, másnál nincs el, főleg ha álmos. Ma 45 percen keresztül sírt, miután elmentem. A férjem megpróbált mindent, de nem nyugodott meg, végül betette a kiságyba, ahol a babám álomba sírta magát. Rossz érzés, mert én sosem hagytam sírni. Lemondanátok az edzésről vagy meg kell szoknia a babának, hogy néha mással is ellegyen?
2016. júl. 22. 20:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%

Gondoltamhogy 0% ban vagyok hasznos.

Manapság azanyaság nem trendi.

Lepasszolni valakinek hadd sírjon, majd megszokja.

Kondi, szoli, körmös,kozmi....

Erdekes hogy nem lehet otthon edzeni...

2016. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

#11 Az a "valaki", akinek lepasszolja a gyereket, a gyerek APJA. Aki ugyanolyan szülő, ugyanúgy szüksége van rá a gyereknek..

Azért mert szülsz egy gyereket, nem kell X évig szimbiózisban élnetek és semmit sem csinálni külön...

2016. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem már eleve az a furcsa, hogy egy 4 hónapos baba anyafüggő. Két gyerekem van, a 4,5 éves, és voltak-vannak anyás korszakai, de nem 4 hónaposan. 4 hónaposan bárkivel elvolt, akit legalább hetente 1-2x látott. Gondolom apukát minimum ennyiszer látta azért. Főleg úgy,hogy eddig nem történt ilyen, én másra gondolnék. Lehet, hogy más baja volt a Picinek, és nem fog megismétlődni. Amit én csinálnék: próbálgatnám. Elmennék fél órára valahova a közelbe, ha gond van, megyek, és megnézném,hogy hogy viseli. És nem vádaskodni akarok, de lehet,hogy apuka nem viseli jól a gyerekes két órákat, és egy picit felnagyította a problémát....
2016. júl. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
en csak tenyleg batortalanul erdeklodnek itt a lepontozoktol, akik azt mondjak hogy legyen el az apjaval is (amivele gyebkent elvben egyetertek) hogy megis mit kellett volna az apjanak csinalni??? nem sirni hagyni oke...de ha uvolt nem nyugszik meg sir az anyja utan? mit tehetett volna még? mondjatok erre mar legyszi par otletet a lepontozas helyett...csak mert az en lanyom is ilyen volt 6 hos koraig hiaba probaltam mindnekinek kezebe adni, mindenkit hagyni kibontakozni.vele...szeretnem tudni mit tehettem volna azert hogy ki tudjak otthonrol mozdulni...biztos rengeteg tanacsotok van :)
2016. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

13: sajnos van ilyen, az en lanyom is ilyen volt...8 honapos kora ota egy bűbáj es mindenkire ra lehet hagyni, de mint irtam, fel eves koriag barmit megtettunk mindenkinel uvoltott, ha egy meteres kozelebe ment a nagyi vagy barki akkor is, kiveve ha ott voltam....kinotte nem az en hibam, de addig igenis ez volt.


na az elkeozelheto amit apukarol irsz...az biztos hogy a ferfiak hajlamosak nem birni az ilyen 2 orakat :))))) de viszont merlegeled azt is hogy biztos szeretne ha anyuka minel elobb visszanyerne a versenysulyt...szoval azert megsem gondolnam hogy sajnalja az asszonytol a tornat

2016. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
14. Mondjuk egy sètát megpróbálhatott volna. Legalábbis azt nem írta kèrdező, csak hogy otthon nem bírt vele, lehet elaludt volna a babakocsiba.
2016. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok: én apával együtt vállaltam az összes gyereket, nem pedig úgy, hogy feladok mindent. Nálunk sosem volt probléma, hogy esetleg két órára elmentem, mert ő is eljár,én meg egész nap otthon vagyok.


A véleményemhez az is hozzá tartozik, hogy engem ősanyának gúnyolnak sokan a kötődő nevelési elveim miatt és ennek tudatában mondom azt, hogy ez az édesanya nyugodtan hagyhatja apára a kicsit, mivel az apja. Nem érzem ezt bűnnek. Sőt, ha lelkileg jót tesz neki ez a kis szabadidő, akkor meg pláne. A gyereket nem magunkhoz kell láncolni, hanem meg kell tanítani arra szeretettel, hogy anya és apa együtt vigyázza és óvja.

2016. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Le.
2016. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%
üvöltő, síró gyerekkel élvezetes sétára indulni
2016. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
2es vagyok. Nálunk apa ezeket mindig meg tudta oldani perceken belül, pecig volt, hogy úgy indultam el, hogy sírt a gyerek. Amúgy az ordito gyerekkel sétára indulni egy olyan dolog, hogy nagyon sok babanal ez az aduasz. Amint elindulnak vele, elkezd kint nézelődni és megnyugszik. Az enyém is ilyen. De ha apa kreatív, elkezd vicces dolgokat mutogatni stb, akkor is abbamaradhat a sírás. Nem állítom, hogy minden babanal bejön ez, de a legtöbbel azért lehet mit kezdeni. Az, hogy a kérdésben szereplő apuka egy idő után berakta a kisagyba egyedül bőgni a gyereket, számomra nem azt mutatja, hogy megfeszült volna, hogy megoldja a helyzetet. Akkor inkább hívjon haza, ha ennyire nem megy. Nem akartam mondani, de szerintem is arról van szó, hogy nem annyira tetszik neki, hogy be van fogva.
2016. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!