Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig pihent a császár után?

Ki meddig pihent a császár után?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

6 órán át nem álltam fel, aztán felálltam. este sétálgatni kellett éjjel is sétálgattunk a férjemmel a folyosón, reggel is. A 3. napon engedtek haza, nem cipeltem semmit. 5 napi nem mentem ki, mert fájt a sebem, de aztán egy rövid sétára elmentem (egyedül). Nagyon jól esett. Aztán egy hét telt el, amikor először kimentem hosszabb időre (kb fél óra). 2 héttel később már teljesen jól voltam, kis sebfájdalomtól eltekintve bizonyos helyzetekben (pl. háton fekvés). Aztán sajnos műteni kellett az aranyerem, így egy hétre visszaestem. Szóval legyen nagyvonalúan 4 hét a gyógyulás.


De mondjuk a gyereket hordozni csak 2 hónaposan tudtam, akkor már nem volt megterhelő a sebemnek, a dokim se engedte hamarabb. Sportolni 4 hós korában kezdtem el (nem szoptatok), addig csak nagy sétákat tettem.

2016. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aznap délutanig amíg nem lehetett felkelni.
2016. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A sógoron felesège szült császárral. Ő 6hètig csak feküdt.

Egy pohár vízèrt nem kelt fel.

Èn nem császárral szültem szóval nemtudom h ez túlzásnak számít vagy nem (de az illető egy náthával is feküdt már 3hètig)

2016. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Amig a korházban voltam mikor gazajöttem ugyanugy föztem meg takaritottam meg megcsináltam házimunkát
2016. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 császárom volt eddig,novemberben lesz a 3. Az első után elég nehezen épültem fel,szinte csak a babát láttam el. Másodszor igaziból ez első nap volt nagyon szörnyű,utána ugy jártam-keltem,mintha nem is műtöttek volna. Reméljük a 3.nál se lesz semmi gond.
2016. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

marmint milyen ertelemben meddig pihent? ha ugy erted azelott hogy a babat ellattam volna, akkor 5-6 orat pihentem mig be nem jott az apolo lefrdetni aztan mar hoztak is a babat, aki onnantol egyfolytaban velem volt...


takaritast az elso 6 hetben a ferjem csinalta, bevasarolni is o jart, fozni kb a 3-4. hettol mar foztem es kisebb kerti munkakat (befozes, gazolas stb) is csinaltam a 4-5. hettol

2016. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5. Napig kb de akkor is azért mert olyan durva fejfájásom lett az érzéstelenítéstől. Csak feküdni ŕudtam ha felkelltem brutális fejfájás szédülés és fülzúgás kapott el hogy már sírtam a tehetetlenségtől. Ahogy ezek a mellékhatások elmúltak átvettem a helyem a háimunkában. Mindent csinálok pedig 11 napja császároztak. Ebédet főzök takaritok persze azt csak lassabb tempoban. Van 3 gyerek itthon nem lehet lustálkodni.
2016. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kulfoldon csaszar, 5 ora mulva setalgattam, masnap engedtek haza, mindent csinaltam masnaptol mintha mi sem tortent volna.
2016. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kedves kérdező szerintem arra érti mikor már otthon voltunk a babával.

Szerintem nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Hazamentem és aznap.délután még aludtam egyet, másnap pedig minden ment a maga rendje szerint. / Főzés, mosás, takarítás/ párom ment dolgozni, segítségemre nem nagyon volt.

Nyugodtan le lehet pontozni!!

2016. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit értünk pihenés alatt? 12 órát pihentem úgy, hogy addig nem kelhettem fel. További fél napot úgy, hogy csak szopizni hozták be a babámat.

Na onnan kezdve a kórházban nem pihentem. Itthon könnyebb volt aztán, nem volt kilométerékre a wc, segített a férjem (pl. odahozta a babát szopizni, vagy pelenkázott).

2016. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!