Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdetma fiamnak almalevet...

Elkezdetma fiamnak almalevet adni,3,5 honapos, tápszeres. Ma 2 szer volt széklete. Az nembaj? Igy birja az almalevet? Mi lenne a tünete, ha nem birná?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hasmenős, nincs gond.Az én babám is ezt csinálta az almalétől, de 2-3 nap után visszaállt a "rendes kakis"kerékvágásba.
2010. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha többször van széklete(Velünk felnőttekkel is megesik)és ha tápszeres akkor mégjobb,mert ugye az fogja a székletet.A 2 éves kislányom a mai napig ennek issza a levét,mert a teát nem fogadta el...mden egyéb csak enyhít a szorulásán!Max annyiba lehet másabb a széklete,h picit anya tej sárgás lesz!LEgalábbis én ezt tapasztaltam,most 3hós a fiam,11.-én töltötte,mi már rég narancsozunk,ma meg már keksszel kapta az almát:)
2010. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!