Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba ha mentetek...

Babalátogatóba ha mentetek vittétek a gyerekeiteket? Rákérdeztetek hogy vihetitek?

Figyelt kérdés
Illik erre rákérdezni? 6 hét letelte után mennénk. Tesómék első gyermeke lesz, nekünk meg van kettő. Én szeretném vinni Őket,úgy sem maradnánk sokáig. Mire eljutunk hozzájuk lehet lesz a kicsi már 2-3 hónapos...
2016. aug. 2. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ma már illik rákérdezni, mert féltik még a levegőtől is a babákat. Hozzánk már akkor jöttek, amikor hazajöttünk a kórházból. Munkatársak pedig 2 hét után gyerekestől.
2016. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik rákérdezni, mert szülője válogatja, mennyire bevállalósak vagy féltősek. (Pláne első gyereknél - kistesónál már "mindegy", mert a nagyobb úgyis hazavisz mindent). Diplomatikus ötlet lehet szabad levegőn (játszótér, park) találkozni, sétába becsatlakozni.
2016. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesómékhoz vittem, végtére is családtag. Barátnőkhöz nem szoktam vinni, legalább lehet beszélgetni nyugodtan :)
2016. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg macska van náluk a lakásban, úgy hogy ha attól nem féltik a kicsit akkor remélem az én két gyerekemtől sem...
2016. aug. 2. 08:31
 5/13 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én biztosan ràkèrdeznèk. Föleg abban az esetben ha pl frissen kezdi a közössègi èletèt egy kisgyerek. Ràadàsul egy kisgyereknek szerintem unalmas is üldögèlni amig a szülei a babàban gyönyörködnek, neki meg mobdjuk nincs jàtèk. Neki ez nem program, èn is a közös sètàra szavaznèk inkàbb, ott mozoghatna. Mindenesetre biztos h nem èlnèm meg bàntàskènt, ha vki ilyesmire kèrne.És nem ùgy tekintenék erre h jaj most akkor le kell passzolnom a nagyot...nem. Egyszerüen " külön programunk" lenne, ö menne nagyizni, èn meg babàzni. Nem kell ezt tùlèrzèkenykedni, nem leszek attòl mèg elszakìtva a gyerekemtöl.
2016. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz rá, aztán választól függ. Alapvetően nem kell megsértődni semmin, mivel vannak, akik féltik nagyon a széltől is az első időszakban.

A macskára meg csak annyit, hogy ha nem kijárós macska, attól nem fog a gyerek elkapni semmit, ha megvannak a kötelező oltások, míg egy kisgyerek a himlőt is át tudja könnyen adni, mivel az már a lappangási idő alatt is fertőz.

Nem gonoszkodás, de egy kisgyerektől több mindent elkaphat a baba.

2016. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én nem kérdeznék rá, mert egyértelmű hogy csak akkor vinném a gyerekeket is, ha egészségesek, tehát nem betegek, nem is náthásak, nem köhögnek.
2016. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A te gyerekeid is családtagok, az unokatestvérük most született, miért ne látogathatnák meg, ha egészségesek. Én azt mondanám, ha tesódék nem mondják, hogy gyerek nélkül menjetek, akkor evidens, hogy a gyerekeid is mennek.
2016. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül ez nem az a család, ahol a leendő anyuka megkérte a családtagokat, hogy 2 hétig hagyják őket békén?
2016. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk megkérdezték hogy hozhatják-e a 2 hónapost de nekem furcsa kérdés volt, evidensnek gondoltam, hogy "jön" ő is.
2016. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!